Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A repulo jogositvannyal...

A repulo jogositvannyal munkat is kaphatok valahol? Vagy ez csak hobbi jogositvany?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
na neked sincs semmilyen repülős jogsid.!
2011. aug. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Anyám nekem is kinézett egy 1,5 milliós repülőtanfolyamot, hogy majd azzal lesz munkám, meg milyen jó lesz.

Szerintem egy C-s jogsival nagyobb esély van munkát kapni, de én még azt sem tudom kifizetni.

2011. aug. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
senki nem mondta hogy van jogositvanyom arra vagy h folyamatban van. Elmeleti kerdes volt az elso idomtalan meg a kerdesre valaszoljon! Nem velemenyt kertem, hanem valaszt!!!
2011. aug. 17. 19:42
 4/7 A kérdező kommentje:
Aki a kedesemre tud valaszolni irjon.
2011. aug. 17. 20:17
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
csak hobbi az első voltam ,milyen repülőre szeretnél papírt szerezni? kategóriák vannak az egyszerű siklóernyőhöz is vizsgázni kell!
2011. aug. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kiegeszitem kedesem akkor mostanaba sokat ultem sarkanyrepulon es gondoltam ra, hogy majd le kene rakni es vezetni is nem csak hatul ulni. Vegulis ez egy szep hobbi. Fogalmam sincs milyen kategoriak vannak meg nem neztem utana. Meg nem aktualis. Van rendes munkam nem megelhetes miatt kerdeztem, de egyaltalan nyitott e a lehetoseg, hogy valamilyen jovedelem jojjon belole.
2011. aug. 17. 21:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak gondolkozom milyen munkák jöhetnek szóba:

- sétarepülés, városnézés

- repülésoktatás

- ejtőernyősöket felvinni

- permetezés, szúnyogirtás

- magánrepülőn pilóta gazdagembernél

2011. aug. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!