Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Érdemes "rászokni" az autókázá...

Érdemes "rászokni" az autókázásra tömegközlekedés helyett?

Figyelt kérdés

Eddig mindig mindenhova mentem busszal, metróval, villamossal. És nem volt különöaebb gond, nem idegeskedtem, hogy késik a busz, előttem ment el a metró.

De, amióta megcsináltam a jogsit kb fél éve, és néha anyám oda adja a kocsit, azóta rájöttem, hogy milyen sz*r a tömegközlekedés Budapesten, úgy érzem mikor döcögök a buszon, hogy soha az életben nem érek oda ahova akarok.

Minden megállóban megáll, felszáll egy csomó ember, az autósok nem engedik ki a buszt a megállóból...stb.

És most úgy érzem, mindenhova kocsival kéne menni, mert a tömegközlekedés annyira rossz.

Csak nincs kocsim, és még nem is lesz egy ideig, és így rossz.

Van értelme "rászokni" az autózásra? Úgy értem, ha lesz is valamikor autóm, és akkor mehetek vele amikor akarok, akkor majd ha nem tudom fizetni, vagy ilyesmi, és megint tömegközlekednem kell majd, az nagyon szar lesz?


2011. aug. 26. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdd meg anyádat hogy akkor adja oda a kocsit mikor tankolni kell. Akkor nem akarsz majd ennyire autókázni...
2011. aug. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem már most nettó idegbajt okoz a tömegközlekedés, amíg el nem lopták a bicóm, addig alig használtam, csak ha esett az eső. Büdösek a buszok, hülyék az emberek, 47-esen furcsa fűszag is van. Utálok alkalmazkodni, a tömegközlekedés, pedig csak arra jó. Hosszabb távon számomra kifizetődőbb lesz majd az autó, vagy új bicikli szerzése. Remélhetőleg nem kell már majd 40 évesen nyugtatókat szednem.
2011. aug. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Érdemesnek érdemes - ha bírod anyagilag.

De szinte minden pénzt megér a szabadságérzet,az,hogy nem vagy kiszolgáltatva másoknak és az időjárásnak,a már említett szagokról nem is beszélve !!

:D

2011. aug. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!