Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyi ideig érvényes egy...

Mennyi ideig érvényes egy elkezdett kresz tanfolyam, mennyi ideig lehet anélkül vizsgázni, hogy újra kellene kezdeni a tanfolyamot (B kat. )?

Figyelt kérdés
2007-ben elkezdett tanfolyamról beszélek.
2011. szept. 5. 20:49
 1/9 anonim válasza:
Na erre én is kíváncsi vagyok. Meg mi van akkor, ha nem ugyan annál az iskolánál folytatom a jogsit?
2011. szept. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Toborc ***** válasza:
sikeres KRESZ vizsgától számitott két éven belül meg kell lennie az összes vizsgádnak ! ha nincs kezdheted elölröl az egészet
2011. szept. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi ezt tudjuk mi is. Nem volt sikeres vizsga egyelőre. Vagy így is 2év?
2011. szept. 5. 21:05
 4/9 anonim ***** válasza:
nemhiszem hogy egyáltalán a tanfolyam kötelező. legalábbis én ugy emlékszem hogy mehetsz csak vizsgázni is ha megtanultad a könyvet. nekem lejárt a kreszvizsgám 1x 2 év után, azt ujra kellett csinálnom (csak azt, mert a rutin még bennevolt a 2 évben) de nem kellett ujra tanfolyamra mennem csak vizsgázni.
2011. szept. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi, szóval akkor a vizsga a lényeg? Igazából ezt eddig senki sem tudta megmondani biztosra. Megkérdezhetem, hogy a Te esetedben ez mikor történt?
2011. szept. 6. 06:30
 6/9 anonim ***** válasza:
2006ban volt
2011. szept. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
2007-ben azt tudom, hogy be kellett járni a kresz oktatásra, amennyiben hiányoztál pótolni kellett az órát/órákat. Viszont mondták, hogy ha nem jönnek ellenőrizni az órát (nem tudom kik), nem látják, hogy van aki hiányzik, ők nem szarakodnak a pót órával.
2011. szept. 6. 15:37
 8/9 anonim ***** válasza:
a tanfolyam érvényes korlátlan ideig, tehát el lehet menni akár holnap is vizsgázni. De most őszintén, nem gondolod, hogy ha akkor nem tudtál levizsgázni, akkor most ennyi év után menni fog tanfolyam nélkül is? Nem méltatom senki képességeit, csak szívből ajánlom a tanfolyamot. Van olyan suli, aki ingyen be is enged még egy tanfolyamra. Vagy menj át egy másik sulihoz, és kezd tiszta lappal.
2011. szept. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi:) Nem hülyeség miatt nem sikerült a vizsga, sajnos más volt a probléma.De amúgy gondoltam én is, hogy jó lenne.
2011. szept. 12. 06:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!