Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mikorra érhet ide? (bla bla bla)

Mikorra érhet ide? (bla bla bla)

Figyelt kérdés

Internetről rendeltük. Állítólag a GLS hozza ki. Mert ez így rossz, hogy sehová nem merek elmenni, míg ide nem érnek. átlagban hány nap, míg a GLS kiszállít valamit? Ha ez számít, Sz-Sz-B megyében lakok. A csomag elég apró (kb 1 kg)


A kategórián sokat agyaltam, lehet, hogy ez sem a megfelelő.


2011. szept. 8. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól is függ honnan rendelted. Ha futárral viszik, akkor el szokták kérni a számod, meg adnak egy napot amikor a futár viszi. Ha BPről rendeltél,12:00 előtt, akkor vna rá esély , hogy aznap bekerüljön a GLS gyüjtőjébe , az éjszakai kamion levigye Nyíregyre és másnap elvileg már a tied is lehet. 2 napnál több nem nagyon szokott lenni.
2011. szept. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mikorra vállalták?

Ezt most nem viccből kérdezem!

Azért kérdezem, mert a GLS (is) expressz futárszolgálat,

Azok a partner cégek, akik a GLS-el vagy egyéb hasonló expressz futárszolgálatokkal dolgoznak, általában nagyon szigorú határidőket szabnak a fuvar teljesítésére.

Ezek a cégek általában szokták közölni a címzettekkel az érkezés idősávját. Vagyis hogy mikortól várható, és legkésőbb mikor kell megérkeznie. A piac farkas törvényei értelmében, ugyanis, ha nem teljesíti, időre a fuvart a megrendelőnek nem kell kifizetni a szállítási költséget, és akkor a GLS- nek sem fizetnek.

2011. szept. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi :)). Az a baj, hogy hétfőn rendeltük, és ma már csütörtök van. Fogalmam sincs, hogy mikor akarják hozni, és ez elég kellemetlen. Csak felhívnak, ha nem vagyok itthon...
2011. szept. 8. 13:20
 4/8 dirtboy ***** válasza:
nem biztos hogy felhívnak, én most rendeltem nemrég stihl alkatrészeket és írták a szállítási infókban hogy GLS szállítja és hogy nem vállalja hogy kiszállítás előtt telefonon egyeztet a címzettel.
2011. szept. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jó, akkor még ebben sem bízok :))) Majd csak ideérnek.
2011. szept. 8. 13:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem pl. sms-ben értesítettek, hogy melyik nap milyen időintervallumában várható a csomag. Előtte egyszer meg felhívtak, mert nem kaptam sms én nem voltam otthon, így egy új időpontot beszéltünk meg. Legutóbb meg el kellett hirtelen utaznom, felhívtam a központot, minden adategyeztetés után meglett a csomagom, és kértem hogy máskor hozzák, mert nem leszek otthon.
2011. szept. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztos a futárral van a baj? A megrendelt cucc volt raktáron annál a cégnél ahonnan rendelted??? Nem lehet, hogy a cég még oda se adta a futárnak, mert a cég raktárába is még csak most fog beérkezni???
2011. szept. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Még az is lehet. Bár nem olyan dolgot rendeltünk, ami ne lenne raktáron...(dvd lemezeket). Szerintem ez nem olyan kirívó, hogy ne lehetne beszerezni.
2011. szept. 8. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!