Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hol van Budapesten vagy...

Hol van Budapesten vagy környékén olyan út ahol jó az aszfalt és nincs traffipax?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömmel ki akarjuk próbálni mit tud a tuningolt Nissan Skyline-ja
2011. szept. 11. 22:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hungaroring. Ha közúton szeretnéd kipróbálni mit bír, remélem csak te/ti haltok bele...
2011. szept. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%

Skyline? Nics is Pesten Skyline :D

Amúgy meg jobbkormányosba gyártották csak.

Hol autózol Pesten jobbkormányossal?

Amúgy én az autópályát tudom ajánlani esetleg még a gyorsforgalmi kivezetőszakaszának a legvégét.

2011. szept. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ferihegy.
2011. szept. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

De az előttem szóló jól mondja ha tutira nem akarsz trafipaxba botlani akkor marad a pálya papája XD

10rugó a bérletidíjja aszt hiszem.

2011. szept. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

"10rugó a bérletidíjja aszt hiszem."


Ja, csak a csórógyerek arra már spúr költeni... Meg különben is ott kanyarodni is kell, ahhoz meg vezetni is kell tudni.

2011. szept. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Attól mert nem láttál még skylent még van.Amúgy Magyarországon a legtöbb jobb kormányos autó az AUDI,BMW legalábbis eddigi tapasztalataim szerint


Jó a Hungaroring is de ilyet hogy kilehet bérelni még nem halottam

2011. szept. 11. 22:48
 7/12 anonim ***** válasza:

Ma láttam két jobb kormányos magyar rendszámos Skyline-t Tökölön.

Közúton ne nagyon jaszkarizzatok, még autópályán sem. Akárki kimegy elétek, nem biztos, hogy megálltok mögötte. Ott a tököli reptér és Kiskunlacháza, ezeken van erre forgalomtól elzárt körülmények között lehetőség( na meg a fentebb említett Hungaroring).

2011. szept. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem 13-14óra között?Mert akkor azok mi voltunk:D Százhalombattáról mentünk át mert ismerősömnek autókereskedése van és 2 ilyen kocsit árultak az egyiket Százhalombattán a másikat Tökölön jó árban (Az egyik eladásra megy a másikat megtartja)


Holnap felhívom még azokat amiket mondtál

2011. szept. 11. 23:23
 9/12 anonim ***** válasza:

akkor ti voltatok azzal a fekete r34-esel is?

jössz le Dunaharasztinak és onnantól lefele az ötösön nem sok trafi van. rendszám letakar és padló. én ezen az útvonalon próbáltam ki h mit tud a Z350-em.


irta vki h nincsen bal kormányos skyline, ez baromság. 1 angol eladóautó oldalon pl kettőt is láttam a mult héten

2011. szept. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Azzal nem.

Mi 2 NISSAN SKYLINE R33 GTS-el voltunk és a saját Toyota Supra-mal

2011. szept. 12. 00:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!