Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyire biztonságos repülőgép...

Mennyire biztonságos repülőgépen utazni? Kerültetek már erősebb légörvénybe? Mit éreztetek?

Figyelt kérdés

2 hónap múlva repülőre kell ülnöm...életemben először. Ráadásul át kell szállnom, ami tetézi a bajt. Olyan ideges vagyok, hogy már most gombóc van a torkomban ha rá gondolok. Nem tudom mi lesz velem a repülőn.

Mesélnétek a tapasztalatokról? Láttatok már a repülőn bepánikolós, ideges utast?


2011. szept. 13. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100-szor nagyobb a sanszod, hogy autóban, vagy akár gyalog bajod legyen... Itt egy kis statisztika, nézd meg, hogy amelyik társasággal utazol, ott hány baleset volt :) Meg fogsz lepődni... több millió útra jut egy-egy üzemzavar. De az sem lezuhanás! [link]
2011. szept. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék a helyedben, mert repülni tök jó. Az átszállás tényleg kicsit bekavar, majd jobban kell figyelned, de hogy a bajt tetézné, az túlzás :)

Szerintem nagy élmény lesz. Az erősebb légörvény tényleg nem túl kellemes, de szerencsére nincs is túl gyakran. Azért a repülők is próbálják kikerülni azokat a helyeket!

2011. szept. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!