Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Budapest Keletitől hogyan...

Budapest Keletitől hogyan jutok el a Hősök teréhez? Mely busszal, villamossal? Az állatkertbe szeretnénk menni szombaton.

Figyelt kérdés
Mindennek utánanéztem, borsod megyeiek vagyunk, az itteni menetrendet már álmomban felmondanám. Az oda-vissza út érdekelne, visszafelé 17.00kor jön a vonatunk, addigra kell kiérni a Keletibe.(illetve hamarabb azért) Leírná nekem valaki részletesen hogy a Keletitől hogy jutunk el az Állatkerthez? Átszállásokkal, visszaúttal együtt kellene, mert írom össze. Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 3. 00:20
 1/6 wingu válasza:
2011. okt. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már néztem, roh@dtul nem tudok kiigazodni rajta...
2011. okt. 3. 00:36
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

[link]


keletinél fel szállsz a 20E re és odavisz a hősök teréhez ott le szállsz és besétálsz kb 5 perc és az állat kertnél vagy

2011. okt. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb ha felszállsz a metróra, elmész a Deák térig, ott átszállsz az 1-es metróra (földalatti) és a Széchenyi fürdő megállóig mész! Elég egy jegy, mert nem kell átszálláskor lyukasztani, és el se tudsz tévedni!
2011. okt. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Útvonal: / Route: / Fahrtroute: Keleti pályaudvar M vá. - Verseny utca - Dózsa György út - Vágány utca - Szent László út - Kis Gömb utca - Reitter Ferenc utca - Gyöngyösi utca - Béke utca - Pozsonyi utca - Tél utca - Rózsa utca - Szent Imre utca - Leiningen Károly utca - Iglói utca - Sporttelep utca - Óceán-árok utca - Káposztásmegyer, Szilas-patak vá.


Itt nincs odaírva, hogy megállna a Hősök terénél. De olvastam, hogy a 20E-vel lehet odajutni, meg minden, de most akkor hogy van? Nyilván a Keleti után az az első megálló, nem? Vagy melyik utcában kell leszállni?

2011. okt. 5. 07:57
 6/6 anonim ***** válasza:
igen azon az útvonalon megy a megállóhoz de ha megnézed a linket és lejeb görgetsz ott van hogy, (Keleti Pályaudvar M , Hősök tere M , Róbert Károly körút ) neked az kell nem az útvonal (Keleti - hősök tere 5 perc )
2011. okt. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!