Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Optimális esetben mennyi időt...

Optimális esetben mennyi időt ölel fel egy jogosítvány megszerzése?

Figyelt kérdés
Úgy értem teljesen a legelejétől egészen addig, mikor már a kezemben is tartom a jogsit.
2011. okt. 22. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
jó esetben 3-4 hónap attól függ milyen elméleti tanfolyamra mész illetve a gyakorlati oktatódnak,hogy van ideje
2011. okt. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Optimális esetben normális tempóval 3-4-5-6 hónap.


Szuper intenzív gyorsított tempóval akár 2 hónap alatt is kezedbe kerülhet onnantól kezdve hogy beiratkoztál, és hogy átvetted az ocsmányirodában. Persze ehhez olyan iskola és oktató kell...

2011. okt. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Haveromnak meg volt kb 1 honap alatt, de ott nem volt szarozas.

Bement megmondta, h kifizeti, de akkor porgessek meg.

Kreszre be se, ment kapasbol vizsgazni, masnap mar letolta a rutint nagyjabol, ra egy hetre rutin vizsga.

Forgalmit megint vagy ket nap alatt levezette aztan egy hetre megint vizsga, eu-n meg nem is volt talan, beirtak neki.

Mondjuk az is igaz, h o akkor mar jo ideje tudott vezetni, csak a papirert ment.

2011. okt. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
nekem mindennel együtt 3 hét volt. Mondjuk nem itthon, hanem Németországban. Volt mikor napi 3 órám is volt :) Mondjuk én is vezettem már előtte, és ott nincs külön rutin, csak forgalom...
2011. okt. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én kinlódtam vele vagy 3-4 hónapig de azt hittem sose lesz kész.. Mindíg csak 1 órázott az oktatóm..
2011. okt. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én június 21-én kezdtem, és december 15-én lett vége. Persze ebben benne vannak az utazások, betegségek...
2011. dec. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!