Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy kell teleportálni?

Hogy kell teleportálni?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne... A válaszokat előre is köszönöm!
2011. nov. 1. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sör + tequila bizonyos mennyiség felett garantált teleportot eredményez: reggel fogalmad sem lesz róla, hogy kerültél oda, ahol ébredtél :P
2011. nov. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg kell hajlítani a teret. A mi 3 dimenziós terünk tud a negyedik téri dimenzióban (amit közvetlenül nem érzékelünk, csak következtetni tudunk rá) görbülni. Tulajdonképpen a gravitációs mező is egy ilyen térgörbület. Úgy képzeld el, ahogy egy 2 dimenziós felületet is meg tudsz hajtani a térben. Szóval a jelenlegi helyzetedet és a célállomást kell egymásra hajtani, majd átsétálni az immár karnyújtásnyira levő helyre. A féreglyukak pl. lehetnek ilyen rövidítő utak.
2011. nov. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A sör+tequila nekem nem jött be... Most hétfőn teszteltem. :D
2011. nov. 2. 12:42
 4/5 anonim válasza:

A tudomány mai állása alapjaán még nem lehet várj...

hibernáltasd magad és akkora kérjed az ébresztést amikor már létezik

2011. nov. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Teleportálni sokféle módon lehet. Én elmondom részletesen.

Az első mód, hogy nyomjuk meg az F3-at és nézzük meg a kordinátákat azon a helyen, ahova teleportálni szeretnénk.

/tp HELY KORDINÁTÁJA és kész.Azt is lehet csinálni, hogyha szerveren egy másik emberhez akarunk menni akkor /tp NEVED

MÁSIK EMBER NEVE és máris ott vagy. Még op-ként azt is lehet csinálni, hogy más embereket teleportálni más emberhez. Pl.: 3 ember van a szerveren op: gepezes emberek. frutti és don. Gepezes ezt csinálja: /tp frutti don. vÉs máris megviccelte őket. Ha egy helyen alszol ott ha meghalsz akkor ott fogsz spawnolni. illetve a kapukról már szerintem hallottál. A teleportálásról részletesen. Tessék!

2013. máj. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!