Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hol találom meg Kresz Vizsga...

Hol találom meg Kresz Vizsga Kérdéseket?

Figyelt kérdés
Le lehet valahonnan szedni a Kresz Egyéni Gyakorlóprogramban lévő kérdéseket?Nem tudok mindíg gépközelben lenni,jó lenne ha meglenne papíron amit vihetek magammal.
2011. nov. 5. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
A könyvben szerintem benne van az összes kérdés ami előfordulhat vizsgán. Vagy pedig lehet venni szerintem kresz kérdéssort.Legalábbis akkor lehetett amikor még papiron kitölteni.
2011. nov. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első jól írja, tényleg érdemes megvenni a tesztkönyvet.

Ncore-ról le lehet szedni vizsgaszimulálót, de szerintem nem lehet csak arra hagyatkozni, mert legtöbbször ugyanazokat a kérdéseket dobja ki.

2011. nov. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 BANDI ***** válasza:

Szépen le kell ülni elé és téma körönként át nézni :)

(Máshogy nem fog menni a teszt könyvben csak a helyes válasz betűjelét mutatja meg ,nem magyarázza el ,ami a 3 pontosoknál hasznos)

A könyvet is megéri elolvasni egyszer.


(Ja és lesz pár kérdés ami a programban rosszul van megadva (ilyen: A kötelező a tartalék biztosítékok megléte? (NEM) ; A vasúti átjáróban a sebesség maximuma (Lakot területen kívül 90km/h belül 50km/h)

Ha ezeket válaszolod a program hibás válasznak tekinti, de a vizsgán az ottani program szerint ezek a helyes válaszok!!!!! ) (Ezt eddig nem láttam sehol leírva, szóval leírtam ,tudom nem tartozott a kérdéshez :))

2011. nov. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!