Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » KI látott cigány tanulóvetetőt?

Karácsony istván kérdése:

KI látott cigány tanulóvetetőt?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 19:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
46%

Amikor vizsgáztam(jó sok éve ) a 130ból 1 sem volt és úton sem találkoztam , cigány tanulóvezetővel...

Oktató ismerősömnek is alig volt cigány tanulója és az pár aki volt ,nem az a hibásan cocializálódot faluvégi putrivagány fajta.

Lehet ,hogy ebben is valami turpisság,vagy árulás van?

Mert volánnál lehet látni őket.


Egyébként aznap a 130ból 11en nem buktunk meg:D

2011. nov. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
46%
Én csak érettségi után engedném a jogsiszerzést!
2011. nov. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
És akkor a szakmunkások nem kaphatnak jogsit? Na ne nevettess!
2011. nov. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
51%

Nekem van A-B-C-D-E-kat.-ám, de én még egy cigó tanulóvezetővel sem találkoztam, ez igaz.

Ezek szerint nem azért viselkednek ugyanolyan patkány módon a kormány mögött, akár az életben, mert patkányok, hanem azért, mert megveszik a jogsit?

2011. nov. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Láttam én is, sőt, bár kicsit rossz volt, hogy az oktató felolvasta előtte a címemet :D Egy másik pedig 3 forgalmi órámra is beült mögém, hogy lássa, hogy is kell ezt csinálni. Akkor már persze 2 bukáson túl volt... :)
2011. nov. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!