Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Itt be lehet fordulni jobbra?

Itt be lehet fordulni jobbra?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


A második kép ugyanaz, csak messzebbről.


2011. nov. 21. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Kint van a kötelező haladási irány egyenesen tábla. Szerinted?
2011. nov. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem lehet
2011. nov. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szabályosan ebböl az irányból, nem!
2011. nov. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na hát ezaz, hogy kint van a kötelező haladási irány, és az útburkulati jel, (igen tudom, direkt nem írtam le, azt vártam, hogy kimondja más, hogy más is úgy gondolja ahogy én) de viszont, a lámpa telezöld és nem irányított (!) Akkor hol van az a négyes szabály, hogy rendőr- lámpa- tábla, útburkolati jel? Erre válaszoljatok legyetek szívesek. Mert a lámpának felül kéne írnia a táblát és az útburkolati jelet. Ezek szerint a magyar kresszben nem lehet megbízni?? Azért ez nagy szarvashiba, hogy mást tanítanak és a gyakorlatban pedig máshogy van.
2011. nov. 21. 12:04
 5/9 anonim ***** válasza:
A nyilas lámpa nem azt szabályozza, hogy merre mehetsz, hanem azt mondja meg, hogy ha a nyíl irányában mész tovább, akkor biztosan nem fogsz találkozni keresztező forgalommal. Míg telezöldnél ez nem feltétlen áll fenn (pl egymással szemben balra kanyarodás, jobbról kikanyarodhatnak eléd, stb).
2011. nov. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. nov. 21. 12:25
 7/9 anonim ***** válasza:
És a lámpa mióta ad meg haladási irányt? Szánalmas, hogy ilyenek vezetnek...
2011. nov. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsó, inkább az a szánalmas, ha valaki egy fontos kérdést tesz fel és egy ilyen primitív, gyökér válaszol, mint te és nem olyan, aki szakértő a témában(!)


Ilyen választ vártam volna, mint az alábbi linken, de nem baj, az a lényeg, hogy megkaptam a választ a kérdésemre!


Ha nem vagyok biztos magamban, akkor 10-szer megkérdezek valamit, addig járok, amíg meg nem kapom a választ (!) Ha az ember tanul, akkor óhatatlanul felmerülnek kérdések, aki nem tanul, annál nincs kérdés (!)



[link]


Ez másnak is hasznos lehet (!)

2011. nov. 21. 14:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez a szabály, amit írsz, csak az elsőbbségi kérdéseket szabályozza. Mellesleg szerintem is hülyén tanítják, mert nekünk is frankón megmondták, hogy a lámpa felülírja a táblát, azt valahogy elfelejtették hozzátenni, hogy csak az elsőbbséggel kapcsolatos táblákról van szó, a többivel nem csinál semmit.
2011. nov. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!