Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyi esélyem van Miskolcról...

Mennyi esélyem van Miskolcról eljutni Egerbe stoppal? Egyáltalán vesznek fel stopposokat a mai világba? :D

Figyelt kérdés
Mikor a legnagyobb a forgalom? Mikor érdemes?
2011. dec. 6. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:

A legfőbb gond az, h már hideg van.

Hétfő reggel bizonyosan sokan közlekednek, ha nincs más mód, érdemes megpróbálni, de ha időre mennél Egerbe, háát..

Bulinak jó, mi is stoppoltunk pár éve. Nyár volt, kb. 20 km állt előttünk, kb. fél óra múlva vettek fel, visszafelé pedig kb. 5 perc alatt..

2011. dec. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Háát én a sok rablás és átverés miatt biztos nem vennék fel senkit... Ez van, sztem az emberek nagy része bizalmatlan, mint ahogy én is. Ez történik ha néhányan visszaélnek ezzel a bizalommal..
2011. dec. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Először Mezőkövesd, utána Füzesabony. Ezután menj Egerbe. De az sem rossz, ha rögtön közlöd, Egerbe mennél. Hétfőn, nem igazán, mert ilyenkor mindenki siet, nem nagyon állnak meg. '0 óra után, már inkább. Ja, Görömbölynél, viadukt után állj ki, ha már jobbat nem tudsz ilyen rohadt hidegbe kitalálni. :)Ha Emődig vinnének, inkább mondj le róla, köszönd meg szépen, mert ott órákig nem vesznek fel, nem tudom miért.
2011. dec. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, 10 óra után-t akartam írni az előbb.
2011. dec. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!