Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » üdv! Sajnos a minap elkövettem...

üdv! Sajnos a minap elkövettem életem egyik legnagyobb hibáját! Jogosítvány nélkül /nem is volt/, ittasan vezettem. Az alkoholfogyasztás mértéke csekély volt, balesetet nem okoztam. A mai jogszabályok szerint, milyen büntetésre számíthatok?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
És el is kapott a rendőr? Az szép!
2011. dec. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tudtál alkotni valamit.

A jogosítvány nélküli vezetés 100e körül van. Az ittasság is ott valahol ha nem több. Készülj fel vagy 300e re. Annyi a szerencséd hogy speciel nincs jogsid mert így nincs mit elvenni. De ha nincs jogsid legalább ne ittál volna...

2011. dec. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, apám, élni tudni kell...
2011. dec. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem el is tiltanak a jogosítvány megszerzésétől egy darabig, a jogosulatlan vezetést komolyabban veszik mint az ittasságot.

Szerintem is bőven 100 ezer feletti büntetésre számíthatsz mert halmoztad az élvezeteket.

2011. dec. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Egyszer engem is elkapott a rendőr, amikor forgalmi vizsga előtt pár nappal egy alig forgalommal bíró helyen úgy 5 perce vezettem a férjem oldalán. Nagyon be voltunk rezelve, de egy ejnye-bejnyével megúsztuk. Mondjuk alkoholt nem ittam.
2011. dec. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!