Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Veletek már történt kisebb...

Veletek már történt kisebb nagyobb autó baleset?

Figyelt kérdés
Nekem 2 hónapja volt egy brutális balesetem. Belém jöttek és kicsit égett az autó. Ez még semmi ráadásul nem tudtam kikapcsolni az övet, azt hittem meghalok :D Ilyen tuning világos kék Lada 1200-as volt kereszt biztonsági övvel. Valahogy ki tudtam jönni naon erősen megnyomtam a gombot. Kár h a kocsinak annyi, volt benne turbo monster matricák v12 motor. És veletek történt valamilyen baleset? 23/F
2011. dec. 19. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. dec. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bánomisén ***** válasza:
Igen, többször. Minden esetben figyelmetlen vezetők törték rapityára a kocsijaimat olyan időszakokban, amikor különösen szükségem volt az autóra :-S
2011. dec. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Antimod ***** válasza:

Igen, pár éve, autópályán. Jól összetört az autó, de meg tudtuk javíttatni, azóta is jó. Nekirohantam az előttem állókba, mert az előttem haladó még épp ki tudta kerülni őket, én már éppen nem.

Megállt a forgalom a belső sávban.

2011. dec. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem saját figyelmetlenségből volt...még kezdő vezetőként azt hittem nagyon tudok, beszélgettem az anyósülésen ülő lánykával és kicsit letolattam 1 autót...szerencse h 1 régi lerobbant roncs volt...a gazdája nem is balhézott, csak új lámpát fizetni kellett neki...összesen volt 20k kár :/
2012. jún. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!