Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Non-Stop autósiskoláról mi a...

Non-Stop autósiskoláról mi a véleményetek? Ár, oktatás minősége, stb. Esetleg melyik másik jó még?

Figyelt kérdés

itt van a házunk aljában a suli, gondoltam miért ne járnék ide. kicsit drágállottam azonban.

csináljam itt, mert úgyis ugyanazok az árak vannak, vagy tudtok olcsóbbat, jobbat?

Budapesten természetesen. senkit sem ismerek itt, aki segíthetne. köszi.


2012. jan. 12. 10:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne drágállj semmit,hisz a tudást sehol nem osztják ingyen.

Ha az első benyomásod jó az ott tanító emberekkel szemben,akkor ne habozz!

Nekik az a hivatásuk,feladatuk,érdekük,hogy sikeres vizsgát tegyél és utána éld túl az előtted lévő kilómétereket úgy,hogy se másnak és neked ne legyen bajod hátrlévő életed folyamán.

2012. jan. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem minden az ami annak látszik! Nekem van tapasztalatom a Non-Stop autósiskoláról! Ha nincs több 100 ezred, akkor ne menj oda. Kifizetsz egy csomó pénzt, aztán elhitetik veled, hogy alkalmas vagy a vizsgára ahol persze megvágnak. Tudja az oktatód, hogy még nem vagy alkalmas, de hát ahogy az iskolavezető is mondta, neki is meg kell élnie...

Lehúznak, átvágnak!

2017. febr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!