Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan legyen így munkája egy...

Hogyan legyen így munkája egy pályakezdőnek?

Figyelt kérdés

Autószerelő a végzettségem, tavaly nyáron végeztem el, de mindenhová 1-2 év gyakorlattal rendelkező munkatársakat keresnek.

Akkor így egy pályakezdő hogyan tud elhelyezkedni? Szóba sem állnak velem sehol, mert nem dolgoztam még (dolgoztam, de nem autószerelőként).

Igaz, itt most nem is csak az autószerelésről van szó, nagyon sok szakmunkánál így van.

Nektek mi a véleményetek erről?


2012. jan. 14. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, ha majd elmúlsz 50, akkor sem lesz könnyebb majd munkát találnod.

Keresgélj türelmesen, ne nagyon válogass egyelőre. Aztán majd később tovább tudsz lépni.

2012. jan. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bánomisén ***** válasza:
100%
Az, hogy irreális elvárások vannak a pályakezdőkkel szemben, legyen az szakmunkás vagy diplomás. Beszélj anyanyelvi szinten nyolc nyelvet, legyen minimum három diplomád, tíz év gyakorlatod és mindehhez ne legyél 24 évesnél több, akkor felvesznek takarítónak. Nonszensz.
2012. jan. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
pályakezdőként sehol nem vesznek fel sajnos csak úgy ,hogy ismerősnek az ismerősének az ismerőse dolgozik valahol ahol ismer valakit és oda talán be tud rakni . Úgy hogy te odamész ,hogy na most jöttél munkáért úgy esélytelen + van az a" Pályakezdő és Diplomás Álláskeresők Közvetítő Irodája" na az a másik ami semmit nem ér neked kell fizetni a tb-t és még munkát sem keresnek neked csak kapsz egy kis füzetet amibe bele kell íratnod, hogy hol voltál munkáért és kinél, és havi 5 helyen kell megjelenni és vissza vinni nekik hogy lepecsételik hogy voltál 5 munkát megnézni, az csak annyi hogy regisztrált munkanélküli vagy , mikor én bementem jelentkezni és ezt elmondták én ki is jöttem :D
2012. jan. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!