Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne megoldani,...

Hogyan lehetne megoldani, hogy az én képem legyen egy repülőgép függőleges vezérsíkján?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 08:59
 1/7 A kérdező kommentje:
2012. jan. 30. 09:00
 2/7 A kérdező kommentje:
Na persze nem az összesen, csak amelyik Magyarországon száll le, illetve amelyik belép a légterébe.
2012. jan. 30. 09:02
 3/7 Antimod ***** válasza:

A valóságban vagy Photoshoppal?


Azt remélem tudod, hogy csak egyes légitársaságok festenek különböző képeket a vezérsíkokra, és elsősorban az USA-ban divat, ott is csak pár cég csinálja. Vagy pályázatot írnak rá, vagy saját grafikusokat alkalmaznak.


Ha Photoshoppolni akarod, akkor talán egy grafikus segít neked, hogyan kell.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából jó a matrica is, lényeg, hogy rajta legyen. Egyből ismert lennék.
2012. jan. 30. 16:56
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyrészt nem lennél ennyitől ismert.

Másrészt van az a pénz, de úgysem költenél rá annyit. Ha a BKV hirdetési áraiból indulok ki, sztem a Wizz olyan 50-100 millióért már lehet meg is engedné hogy feldobd egy gépre. Persze a tervezés, kivitelezés költségeit neked kéne állni, ez mondjuk plusz 2-3 milla, szóval összben sztem olyan 60-120 milla között talán már ki is lehetne hozni... Persze ezeket az árakat csak úgy hasraütésből írtam, de én ilyen nagyságrendben gondolkodnék...

2012. jan. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nah igen! Ebből a pénzből pedig szólsz egy zenei producernek, meg valami híres énekesnek, akár David Guettának is, hogy csináljon egy albumot, vagy 3-4 számot veled... Akkor hidd el hogy ismert leszel...
2012. jan. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó, de ha lehetne választani, akkor Shania Twain.
2012. jan. 31. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!