Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Sikeres forgalmi vizsga után,...

Sikeres forgalmi vizsga után, miért kell várni 4 napot az igazolásért? Mit kértek menyi idő a kiadása kiálitása helyszinen?

Figyelt kérdés
forgalmi vizsga
2012. febr. 1. 12:57
 1/5 A kérdező kommentje:
kedves segitő válaszolok,kérdésem te hánynap után mentélbe?mit kértek tőlled?miért kell ez a 4nap várakozás?menyi idő még kiadják?
2012. febr. 1. 13:00
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem kértek személyit a többi vizsgának a papirjait lakcímkártyát..miután megvan vizsgaigazolás be mentek az okmányirodába és kb 1 óra alatt el van intézve majd 2 héten belül küldik..(nekem 4 nap mulva küldik) és egyébként ha nincs sok dolguk akkor hamar megvan..azt nem tudom hogy mért van szükség a vizsa igazolásra..talán de csak tippelek hogy valamiféle csalás elkerülésére talán
2012. febr. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ja és a sikeres forgalmi vizsga után számított 3 munkanap után kell menni az igazolásért és akár azonnal mehetsz az okmányirodába


remélem hasznos volt:D

2012. febr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm igen hasznos mert elsőre mindenből átmentem,és most várom akkor ahogy irtad ...3 nap pénteken bemegyek a vizsga igazolásért.mivel központi okmányirodába megyek szerintem is hamar meg kell adják nem lesz 2 hét ajogsi kiadása.multkor személyimet csináltam 2 nap volt.köszönöm ...
2012. febr. 1. 14:32
 5/5 anonim ***** válasza:
na mennyi idõ alatt jött a jogsi
2012. ápr. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!