Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik autósiskolánál tudom...

Jikko kérdése:

Melyik autósiskolánál tudom letenni a jogsit olcsón és úgy, hogy nem megy rá ingem-gatyám, h lefizessem az oktatókat?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:

az oktatókat nem kell lefizetni. a vizsgabiztost kell. egyszeri 30e ft bőven megteszi, és akkor átmész.

a KRESZt meg tanuld meg normálisan, ott objektív az értékelés.


ezen kívül kb bármelyik kisebb autóssuli jó, az agyonreklámozott suliktól viszont óvakodj.

2012. febr. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nézzd szégyeld magadat mert egy közveszélyes gyilkos leszel mert lefizeted azt amit más meg tanult nem fogsz semit tudni ,csak kocsi kulcs és gooo forgalom,egy talizol olyan személyel akit öszetörsz és hidd el nagyon el fog verni,2 buta vagy és magyarázkodsz majd rendőrnek ,csunyán elfog intézni egy rád ver minden költséget 2 fizeted a kiszálást intézkedést ,és bistositod szépen fog rád nézni.

vizsga bistosal vigyáz

mert ha nem korupt ,akkor ezt elbuktak jegyzőkönyv és még élsz jogsid nem lesz biroság stb...

másik verzio,most már sok vizsga bistos 2 en járnak egy felugyelő és egy bistos. esélyed nincsen lefizetni.

3 verzio elveszi a pénzt vezetésben pancser vagy meg huz és ezzek után verködhetsz a pénzedért:) volt rá példa.

2012. febr. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

confiance


Nem azt mondtam h kit mennyivel kell megkenni h 2 hét múlva jogsim legyen, hanem h hol "kérik" a legkevesebbet, mert én szívem szerint nem fizetnék érte.

Sokan igyekeznek megtanulni, csak ha az ember nem fizet nem engedik át, én tudhatom akármilyen jól a vizsgáztatók nagy része arra m1, h fizess neki!

Am ha közveszélyes gyilkos terveznék lenni, nem fáradnék a tanfolyam kifizetésével és elvégzésével.

2012. febr. 3. 12:51
 4/4 anonim ***** válasza:

nézd 110 000ft minden ...ebben benne van 4000 ft okmányiroda spuri suli budapest 13 kerulet.és nem lesz gond hidd el.

biz magadban halgasd mit mondanak tartsdbe a kreszt én elsöre mindenből átmentem...

és olcsób mint csigavér...

2012. febr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!