Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha elhagytam az autóm kulcsát...

Ha elhagytam az autóm kulcsát és nincs másolat, akkor honnan lehet kulcsot szerezni hozzá?

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 08:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát meredek..Először is valahogy ki kell nyitnod. Én egy autószerelőhöz mennék el, hogy jöjjön már a helyszínre és segítsen kinyitni, mert ha centrál záras akkor neki esetleg van valami dokkolója amivel kinyitja, vagy legalább tudja módját mit lehet tenni. Utána valószínűleg az (ha ki tudta nyitni) egész indító szerkezetet (zárat, műszerfalat) szét kell hogy bontsa, hogy kicserélje. Új zárszerkezet, új kulcsok. Nyúlj mélyen a zsebedbe.:S Nem lesz olcsó! Ha nem centrál záras akkor fel kell feszíteni, valahogy letolni az egyik ablakot. De akkor is zár csere, ajtókban és indítózárban. Nekem ez a véleményem.


De mondom először telefonálgass, hogy ki tudja vállalni! Ha Érd környékén laksz, írj privátot, esetleg segíteni tud egyik autószerelő ismerősöm.

2012. febr. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A nyitással nincs gondom, mert a csomagtartó kulcs külön van. Azon keresztül ki tudtam nyitni. Csak menni nem tudok vele, elég nagy szívás :)

Sajna nem érd környékén lakom.

2012. febr. 8. 09:17
 3/11 anonim ***** válasza:
ha nem osregi az autod akkor elvileg a markakereskedesben tudnak segiteni, ok tudnak kerni a gyartol
2012. febr. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát én azt mondom akkor továbbra is hogy menj el egy autószerelőhöz. Szerintem azt fogja mondani, hogy komplett zárcsere. Mert autóhoz csak úgy kulcsot nem lehet ugye csak úgy venni.:S Ki kell cserélnie a kormányzár szerkezetet, és az ajtók zárjait.:S Szerintem sajnos eszméletlen drága lesz.:S Kérj több helyről árajánlatot rá, menj el személyesen és vázold fel a helyzetet, és segítsenek neked, akár számla nélkül (hátha olcsóbb)


Én ezt tenném.

2012. febr. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A márka kereskedő is jó ötlet. Bár nem tudom konkrét alváz számra, (vagy motorszámra, nem tudom) tudnak-e rendelni kulcsot, konkrétan a te autódhoz. De lehet igen, kérdés mennyiért..
2012. febr. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nem lesz egyszerű. Bízom benne, meglesz a kulcsom...
2012. febr. 8. 09:26
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát nem..Sok sikert! :)
2012. febr. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy jó kezű autószerelő simán lefúrja a kormányzárat,kiszedi az ajtózárakat és átlamellázza a csomagtartód kulcsához azokat egy-két óra alatt ötezerért.
2012. febr. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért az ilyen kifúrom és átlamellázom dolog kb. csak a zsiguliknál meg a régi szuzkáknál működik.


A modern autókban az indítókulcsban beépített immobilizer van, cseszheted, hibába fordul el a kulcs.


Nekünk a BMW-nál kb. 1 hét alatt hoztak az autóhoz új kulcsot a gyártól (elvesztettük az egyik kulcsát, azt letiltották a kocsi computerében és hozattak egy újat helyette).

2012. febr. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ma már létezik Magyarországon olyan módszer hogy van egy pen-drive szerű ki műszer ,annak a végét bedugja a kulcslyukba a szerelő barátunk a műszer pedíg egy kódot ír ki. Ez alapján el lehet készíteni a kulcs pontos másolatát .Ez a fajta kulcsmásolás nem elterjedt itthon tehát nem mindenki csinálja. Neten keress utána
2012. febr. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!