Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Megbuktam forgalomból! Annyira...

Megbuktam forgalomból! Annyira szomorú vagyok! Most mi lesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Igazán nincs kérdésem, csak muszáj megosztanom valakivel, annyira de annyira el vagyok kenődve...


Tegnap volt a forgalmi vizsgám és meghúztak. Az elején minden olyan jól ment, nem szólt semmit a vizsgabiztos, azt hittem mindent tök jól csinálok, aztán hirtelen a semmiből 15 perccel (!!) az indulás után közölte, hogy akkor cseréljünk helyet. Megdöbbentett. Azt sem engedte, hogy a felét levezessem, a negyedét vezethettem le csak!

Rengeteg pénzembe vagy az egész, és mostanra elfogyott. Nincs pénzem folytatni sem. :(((

Haragszom a vizsgabiztosra és magamra, csalódott vagyok és nagyon nagyon szomorú. Illetve iszonyú irigy a jogsival rendelkezőkre...


2012. febr. 10. 08:54
 1/10 anonim válasza:
Lehet valami olyan szabályt tévesztettél el, ami nagyon alap.Ne irigykedj a jogsisokra, mert ők is megküzdöttek azért, hogy meg legyen nekik. Ne haragudj se a vizsgabiztosra se magadra, lehet nemsokára kisebb összeghez jutsz és akkor új tudod folytatni :)
2012. febr. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Elhiszem hogy szomorú vagy de hidd el más is van úyg hogy nem megy át elsőre egy kicsit vársz összegyűjtesz még pénzt és újra megpróbálod másnak se megy könnyen elsőre:)

2012. febr. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Editte válasza:

Hali:)

Mindenki így érezne a helyedben!:) Pár nap múlva már jobb lesz, de arra gondolj, legközelebb már magabiztosabb leszel és biztosan sikerülni fog!:)

2012. febr. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyilván azért közölte, mert valamit elcsesztél, (vagy többmindent és összejött a keret amivel már megbuksz) ha megnézed a vizsgalapot kiderül mit, feltételezem nem azért buktatott meg mert nem tetszett neki a szemed színe, bár van ilyen is. Szedsz még össze pénzt, veszel órákat, és megpróbálod még egyszer, télen amúgy is elég szivatós vizsgázni, és nyilván úgy látta nem boldogulsz a feladattal, inkább bukj meg 3x, de legyen egy valós vezetési alaptudásod, mint hogy átmenj elsőre, utána pedig összetörd magad, vagy valaki mást. De ne keseredj el, van akinek nem jön össze elsőre (másodszorra, harmadszorra, anyámnak a 4. vizsgán sikerült átmennie). :)
2012. febr. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Utolsó: én 2007-ben vizsgáztam, azóta változott a rendszer, de ez a része talán nem: tíz hibapontot lehet összeszedni, de bukta esetén is még végigmegy/mehet a vizsgázó. Azonnali csere súlyos hiba esetén kötelező.


---------

Én egyszer azért buktam 1 perc után, mert a telep ipari sorompólya még nem ütközésig ment fel, hanem még mozgott. Kb. 1 másodpercen múlt.

2012. febr. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Passz, nem tudom mikor kell helyet cserélni, én elsőre átmentem, ezért jó délelőtt 10kor vizsgázni vidéki városban, ~0 forgalomban. De vannak érdekes történetek, tudnék mesélni. :)
2012. febr. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

sajnálom szomi vagy!

tudod adig jo még nem szol. de tud meg ők nem szolnak csak ha utvonalat akar modositani eltérni a vizsgalaptol,vagy vége ,amugy csak papirozik és ir .!

8pontnál felszolit kötelesége ,2 pontja maradt vigyázon.

értékelésnél meg beszéltétek miért buktatot meg?

tudod sokan 10 percet nem birnak vagy kapuig sem jutotak el.annak is rossz akit vissza vezetetnek ,és ott minden jo ,de volt az a ha ...és elmondja mit miért adott majd közli sajnálom majd máskor?

menyi pénzedbe volt eddig?buktál már máskor is?

melyik suliban merre csináltad?

2012. febr. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én január 31én vizsgáztam forgalombol.

november közepén kezdtem el a sulit,minden sikerult elsőre 110 000ft vel zártam mindent benne okmányiroda költsége.

spuri-suli budapest duna pláza.

reggel 7.50kor mentem ,nekem izgi volt:elmondom oda mentem 7 re oktaó ideges volt mert vele nem mehetem ki mert neki nincsen vizsgája csak oktathat vezetést ,ilyenkor másnak kell kivinie vagy más kocsijával. ő már lebeszélte egy oktatóval aki elözö este lefujta ,reggel elért egy másikat aki azt mondta jönn ,de még nem tudja oda ér -e adigra siet.

én fejben anyit terveztem el,ahol 50 ot 45 ahol 70 ott 65.mivel ellöte 1 hétel egyik fiu 30perc után vizsgát tett sikeresen mert temposan nyomta.

7.40 kor bevillant az oktató ,ő jó fej ő oktataaz elméletit jol csinálja tudja hogy kell a dolgát a suliban oktatni.kii probálta oktató kocsiját majd anyit kértem kérlek ne nyulj bele ,azt mondta rendben meg bizom bened.

vizsga bistos mondta jo reggelt vegyem át a kocsit hideg volt beultek...én meg folytatam majd meg volt minden mondtam jellenthetek ,kérdezte minden oké...mondom igen erre akkor tessék indulni...huztam egy lapot...indultunk.

izgalmas volt papirozot irt ,és probáltam szemezni vele de ez sosem nézet csak fejét forgata jobbra balra.

jobbkezes volt egy jó pár utcám..50 es táblám ,70 es 30 as övezet. y fordulás 90 fokos parkolások előre hátra ...lényeg jol ment még egy helyen fordultam balra és hopp 2 sávra lepödtem meg gyorsan irány jelző jobb szét néztem huzom ugye jobra tartás,erre átlépem a a vonalat épp egy taxis vrumm hátam mörul kivágot és be fészkelte magát én mikor ezt láttam huza rá gyorsan ballos irányjellző vissza pilantó vissza tértem pont lámpa volt.lámpa után tuloldalt még 2 sáv van de kb ugy 50méteren gondolkoztam jobra tartás mit tegyek indulás után gyorsan vágodjak jobbra utána ugy is ki kell jönööm ujra ide ebbe sávba...elindultam maradtam hallotam ir.

utána egy helyen parkolgatunk,kérte menjek balra nagy volt reggeli forgalom,,meg unta ok menjunk vissza oktató mondta jobbra.vissza értunk kérte még parkljak le 2 állo kocsi közé.

gondoltam már ugy is végem ez már mit számit nekem.

kézifék stb....vége

na uram akkor elemezunk: ugy kezdte máskor már gyomrom keverget figyeljen a táblákra ezt jobbkezesre értete ,mert vagy 6bol 1 elsőbség adástáblával volt elátva és el volt hajlitva mire láttam majd nem meg ált a kocsi és továb mentem tudtam nem jobbkezes.

a taxisnál ,,,mondta szépen le reagáltam tetszet neki de mondtam gondolkoztam ott mit tegyek a lámpánál,mondta ha lámpa után jobra huzam volna valoszinu meg jegyezte volna azt rendesen ...mivel lámpa után kis távra felesleges salomozni...forgalmat akadályozni.

szép volt ugyes parkolások itt irja allá gratulálok baleset mentes vezetést...

2012. febr. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Megkérdezted, hogy pontosan mit is hibáztál? Nem mintha sokat számítana, de a saját hibáiból elég gyorsan tanul az ember, főleg ha többezer forintos tétel..


Gondold át kritikusan hogy mit hibáztál, a legközelebbi alkalomra készülj fel alaposan. Mivel most valamennyire lendületben vagy, szvsz amint lesz pénzed ismételni tedd meg.


Mi lesz? Az ilyenkor kötelező pótórák (ha még van manapság ilyen) és a vizsga ára "tanulópénz". Biztosan nincs szükséged még több kiadásra, de ha még nem megy eléggé a közlekedés, akkor inkább fizettessék ki ezt veled, minthogy 2 nap múlva valami figyelmetlenség miatt sérülést okozz magadnak vagy másoknak.

2012. febr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is buktam ne szomorkodj.

Velem meg levezettette a vizsgabiztos majd közölte a végén hogy megbuktam. Na ez se jobb semmivel...

1évig még folytathatod szóval ne csüggedj lesz pénzed addigra. de ne hagyd abba ha már beleöltél annyi pénzt időt.

2012. febr. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!