Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Valoszinüleg meghuztam egy...

Valoszinüleg meghuztam egy masik autot a tudtomon kivül, indulhat ellenem eljaras azert mert nem hagytam ott az adataimat?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Ma hazaerve vettem eszre a parkoloban, hogy jobb oldalt van egy-ket kisseb horzsolas, csik az auton. Semmi komoly. Egy parkolohazba voltam elotte es volt egy nehez kiparkolasom, ahol szerintem az eset törtenhetett, de akkor es ott nem vettem eszre. Ez cserbenhagyasnak szamit? Ki tudjak egyaltalan nyomozni, hogy en voltam? Azt sajnalom akit meghuztam, a biztositom kifizetne, de kb eselytelen, hogy megtalaljam.



2012. febr. 22. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha volt pl.: biztonsági kamera felvétel akkor igen, felelősségre vonhatnak.
2012. febr. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Napkiraly ***** válasza:
Ha akkor nem vetted észre a büntetőjogi részét megúsztad. A jóhiszeműségedet bizonyítandó, én jelezném tértivevéynes levélben a parkolóház üzemeltetőjének hogy esetleg ilyen történt ott, ha van tudomása arról kinek okoztam kárt, jelezze
2012. febr. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!