Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyi idő stoppal eljutni...

Mennyi idő stoppal eljutni Csongárd megyéből Budapestre?

Figyelt kérdés
Hódmezővásárhelyről megyek egészen pontosan, Szeged és Algyő között mennék fel az M5-ösre. Ha valaki így is tud segíteni, az nagyon jó, de az is bőven jó, ha Szegedtől Pestig tudtok segíteni.

2012. febr. 25. 18:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szegedről az út Pestig kb két óra,a többi már csak attól függ mennyi idő alatt vesznek fel.

próbálkozz esetleg a telekocsi szolgáltatással, hátha találsz valakit aki épp azon az útvonalon közlekedik, és akkor nem kell a bizonytalanra várnod.

2012. febr. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Busszal nem tudsz menni? Nagyon jó gyorsjárat van Hmvhely-Budapest között, ill. a Makói gyorsjárat. Akármelyikkel odafent vagy 3 óra alatt, és akkor nem kell Vásárhelyről átbumliznod Szegedre.
2012. febr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Csóró vagyok, azért stoppolok. Telekocsi? Erről tudnál többet mondani?
2012. febr. 25. 19:05
 4/12 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Beírod, hogy melyik városból hova szeretnél eljutni. Kiad hirdetéseket amit magánszemélyek adtak fel, akik autóval közlekednek azon az útvonalon.Te beszállsz a benzinköltségbe és gyorsan,kényelmesen eléred az úticélod.

2012. febr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ez szép és jó, de én pont pénzhiány miatt szeretnék így közlekedni. Megértem, aki ilyenkor nem vesz fel valakit, de annak nagyon hálás vagyok, aki mégis megteszi
2012. febr. 25. 19:47
 6/12 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg arról több infót, hogy felvenni nagyjából mennyi idő?
2012. febr. 25. 19:49
 7/12 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy ma már nem szívesen vesznek fel az emberek a kocsijukba idegeneket, az elmúlt években annyi erőszakos cselekmény történt ilyen esetekben. Ne nagyon reménykedj! Szerintem.
2012. febr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

azért nem mind1, hogy a busz mondjuk 3 ezer ft, vagy beszállsz valakihez, pacsizol neki egy ezrest, és kényelmesen felérsz pestre.

ha engem kérdezel, akkor én sem szívesen vennék fel stoppost, de egy ilyen telekocsis oldalon jelentkező emberben egy kicsit jobban megbíznék.

2012. febr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Egy huncut fillért sem tudok az egészre szánni. Komolyan.
2012. febr. 26. 18:58
 10/12 anonim válasza:
Én Budapestről Debrecenbe a 4-es úton volt, hogy 3 és fél óra alatt jutottam el, de volt olyan is, hogy 7-8 óra volt az út! Érdemes olyan helyet keresni, ahol könnyen félre tudnak neked állni (Buszmegálló, parkoló, stb.)Én otthonról vittem kaját, és vizet, így megúsztam az egész utat INGYEN, ami vonattal, 5-6 ezer Ft. lenne.
2012. febr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!