Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A Berettyóújfalui Agip kúton...

A Berettyóújfalui Agip kúton miért olyan bunkó az összes eladó?

Figyelt kérdés

Járt már valaki ott?

42-es 44-es fűutak találkozásánál...


2012. márc. 5. 10:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%

én sem tudom,

de ha nem tetszenek ők neked,akkor minek jársz hozzájuk ?

hisz van másik kút is bőven,

2012. márc. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy általában nagyon kevés normális eladóval találkoztam eddig, bármilyen kúton. Nálam a mélypont a Shell-nél és a MOL-nál szokott lenni. :)

Az OMV-nél viszont aránylag normálisak voltak eddig, persze ott is van kivétel.

2012. márc. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
Azért, mert magasak az elvárásaid. Annyi pénzért amit ők keresnek te is bunkó lennél. Főleg, hogy mennyi suttyó jár be a kutakra.
2012. márc. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

"Az OMV-nél viszont aránylag normálisak voltak eddig, persze ott is van kivétel."


Mondjuk ez igaz!

2012. márc. 5. 11:30
 5/12 pagan ***** válasza:
én a shellt utálom,mindig tukmálják a rohadt super benzinjüket,nagy átverés az egész és nem kell senkinek,de már rájöttem hogy szegényeknek el kell adniuk egy bizonyos mennyiséget minden hónapban mert attól függ milyen fizetést kapnak(én erről értesültem,lehet ez is csak kacsa de kézenfekvőnek tűnik)
2012. márc. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"én a shellt utálom,mindig tukmálják a rohadt super benzinjüket,"


Ez sajnos igaz. Biztos forrásból tudom, hogy alkalmanként sima 95-ös kerül a 'vépówer' tartályba is... Pénz beszél ugyebár.


Saját érdekükben remélem, hogy a shell vezetői leszoknak erről az erőszakos vépówer eladásról mert mindenki át fog szokni a fő konkurenshez az omv-hez.

(a mol-t mint hivatalos takony forgalmazó meg szót sem érdemel :) )

2012. márc. 5. 13:31
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem konkrétan egy kúttal, hanem az összes shell kúttal van bajom, ahol eddig jártam.

Mintha direkt bunkó alkalmazottakat vennének csak fel!

Ezt mindegyik sh. kúton eljátszották már velem: Bemegyek fizetni, nincs előttem senki. Erre a rágózós, méteres műkörmös, értelmes nézésű pénztáros kishölgy hátat fordít, és elkezd a barátnőjével / kollégájával / kolleganőjével traccsolni. Én meg némi várakozás után: ...khm... csókolom! Szeretném kifizetni a benzint, amit tankoltam. vagy ezek szerint nem olyan fontos?

Erre nagy duzzogva elvette a pénzt.

És ahogy írtam, ezt az összes eddigi kúton eljátszották már! Érdekes, máshol sosem!

Ezek miatt már 4 éve nem is jártam shell kúton.

De nem is tervezem.

2012. márc. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Milyen kútra váltottál?
2012. márc. 5. 14:27
 9/12 anonim ***** válasza:

Velem nem k*csögösködnek az Újfalui Agip kúton.

Amúgy ajánlom azt a kútot ami a Tesconál van, én ott tankolok általában. Vagy Szentmártonban a privát kútnál.

2012. márc. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

Agipra váltottam, néha molhoz is járok, ha épp az esik útba.

Egyikkel sincs bajom.

2012. márc. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!