Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Felvehetek egy olyan pólót...

Felvehetek egy olyan pólót amire az van írva hogy RENDŐRSÉG POLICE?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert már láttam pár embert az utcán ilyen pólókban rohangálni ez illegális??
2012. márc. 27. 20:30
 1/9 A kérdező kommentje:
Mármint ez büntetendő?
2012. márc. 27. 20:33
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Én a minap láttam egy hasonló furgont, ilyen felirattal, tele volt egy rakat fura símaszkos majommal, gondolom egy rakás síelő tini jött haza, és vagánykodtak a police felirattal, azt hitték vicces, be is köptem az ablakon, majd odaordítottam, hogy "kötsög turisták".
2012. márc. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
mivel nem egyenruha, sztem lexarják. azt is ráírhatnád magadra, hogy köztársasági elnök :) bár annak manapság nem túl nagy a presztízse :)
2012. márc. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem emléxem rá, hogy a PTK, vagy akár a BTK kitérne a ruházkodásra
2012. márc. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat am itt akk mi ? : [link] és az aljánál ez van írva Teljesen új állapotban,rendszeresített,hétköznapi használatra a gyakorlóhoz,rendőröknek,aki nem rendőr az nem használhatja utcán,csak otthon!!

Olyan méretben adom amilyenben kell.

Beszerzési ideje max 1-2 hét is lehet,de jó esetben pár nap.

Van kék és fehér színben,galléros.(de tudok sima nyakút is)

A termékeim közt van pilotka sapka is!!

2012. máj. 25. 12:47
 6/9 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy nem szabad. Bár nem annyira látni, mármint elég kicsi a felirat..ha csak ott van elöl.
2012. jún. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Bocsi. Most látom a többi képet, szerintem nem szabad. Úgy gondolom, hogy megtévesztő lehet.
2012. jún. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Otthon lehet, nekünk is van police feliratos póló a karjára az van írva asszem hogy országos ... (nem tudom pontosan mi)és jelvény féle "rajz" van.
2012. jún. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 sztyopinger válasza:

Gondolom már nem aktuális a kérdés, de jogosulatlan címhasználat szabálysértést von maga után.


A fegyveres szervek hivatásos állományú tagjainak szolgálati viszonyáról szóló törvényben meghatározott szervek rendszeresített egyenruháját, rendfokozatát, jelvényét, kitüntetését, ezek utánzatát jogosulatlanul viseli, továbbá az e szervekre utaló feliratot, matricát ruháján vagy járművén jogosulatlanul feltüntet pénzbírsággal büntetendő.

2013. márc. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!