Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Elsősorban budapestiek segítsé...

Elsősorban budapestiek segítségét kérném! Az alábbiak közül melyik a legjobb, legbiztonságosabb környék?

Figyelt kérdés

Nyáron kolit kell választanom (egyetem). Kisvárosból költözöm fel Budapestre, és amitől nagyon félek, az a közbiztonság, hadd ne írjam ki, melyik népcsoport miatt. Nem szeretnék olyan koliba menni, ami veszélyes környék, mert szeretnék majd dolgozni, bulizni suli mellett, és nem akarom, hogy belémkössenek.


Szóval most csakis a környék biztonságossága alapján, milyen rangsort állítanátok fel az alábbi kolik között?


- Ajtósi (1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 19-21.)

- Nagytétényi úti (1223 Budapest, Nagytétényi út 162-164)

- Vezér úti (1141 Budapest, Vezér út 112.)

- Kerekes úti (1135 Budapest, Kerekes u. 12.)


Persze nem kimondottan ez alapján fogok sorrendet felállítani, már van egy elképzelésem, de sajnos ez is szempont.


2009. jún. 16. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Én Pesti vagyok, de ez a biztonság probléma kicsit túl van spilázva, úgyanúgy megkéselnek bárhol a városban ha este egyedül járkálsz, vagy leglaábbis %-osan szinte ugyanannyi esély vanhogy véletlenül belefuss valakibe. Ne ez alapján állíts sorrendet hanem hogy melyik van a legközelebb a sulidhoz és melyikhez a legjobb a közlekedés
2009. jún. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A Nagytétényi az kint van a világ végén. Semmi gond a környékkel, de tényleg baromi messze van mindentől. Jó, van ott Campona bev. központ, de egyébként a puszta közepe.


Az Ajtósi az városliget, túrista környék nem vészes.


A Vezér békés környék, semmi gond vele. Kicsit lepukkant, de nyugodt.


A Kerekest nem ismerem, nem nagyon járok arra.

2009. jún. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, a sorrendem már megvan, nem ez alapján választok, de nekem ez is fontos abból a szempontból, hogy hová kerülök.
2009. jún. 16. 16:46
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

ajtósi v vezérre szavazok.

de mint írtad szeretnél majd bulizgatni, meg dolgozni. namármost akárholis laksz, ha épp a bulihelyed felé elkell menned egy rosszabb környéken simán áldozat lehetsz. úgyhogy ezcsak az egyik, a biztonságos környéken lakás annak h nekössenek beléd. éjszaka meg akárhol belédköthetnek. járj nagyobb társasággal, éjszaka pedig inkább taxival menj haza.

2009. jún. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

Szia!


Én laktam sokat Pesten (úgy 20 évet) és elmondhatom, hogy a közbiztonság miatt igazán nem kell aggódnod. Nem olyan rossz, mint amilyennek a vidékiek képzelik, söt, nekem még életemben nem volt rossz tapasztalatom Pesten, vidéken viszont igen... Ezt fö szempontnak szerintem teljesen felesleges venni, inkább azt nézd, hogy melyik van közel az egyetemedhez, melyikben milyen jók a szobák, hova költözik esetleg néhány ismerösöd.


Nem mellesleg a Vezér úti koliban laktam évekig és nagyon jó emlékeim vannak róla (nemrég költöztem ki). Azt a kolit nagyon tudom ajánlani. Tényleg. (bár azt hiszem föleg személyes okokból)


Az Ajtósiban is jártam néhányszor, az is rendben van, de igazából ismerem annyira jól.


A Kerekes útiban nem voltam, de nem sok jót hallottam róla, állítólag eléggé le van pusztulva, ráadásul a világ végén van. Csakúgy mint a tétényi koli amihez évekbe telik kijutni, pláne ha késön mész haza.


Szóval pontosan a kérdésedre válaszolva: senki nem fog belédkötni hacsak nem provokálod az embereket, felesleges a közbiztonság alapján rangsorolni a kolikat. Inkább más szempontok alapján válassz.

2009. jún. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem írom le mégegyszer, hogy nem ez alapján fogok dönteni..
2009. jún. 16. 17:00
 7/8 anonim ***** válasza:
64%

Akkormiért kérdezed?

Amúgy olyamindegy, Budán is belefuthatsz bárkibe... Vidéken meg mégjobban, szóval nem értem a kérdésed igazából

2009. jún. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én is pesti vagyok, Szerintem is túl van beszélve ez a közbiztonság téma. Ha hajnalban nem mész le a Nyugati alulráróba, és a 8.kert is kerülöd akkor semmi probléma nem lesz. De amugy meg tényleg, "ők" mindnehol ottvannak ugyhogy...

De amugy én az ajtósira szavazok.

1. Zuglóban van, az egyik legszebb, és legbiztibb környék Pesten. A közlekedésis jó, csomó trolli, busz jár + a metro is közel van.

Ráadásul kilátás a Városligetre az +1 pont

2009. jún. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!