Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Megbízható, nem átverős...

Megbízható, nem átverős taxit, taxiscéget keresek, éjszakai fuvarra, a Corvin köztől a Stadionokig. Tudtok ilyet javasolni?

Figyelt kérdés
Ritkán járok Bp-en, taxizni meg sosem szoktam. Péntek este lesz viszont egy éjfél utánig húzódó program, utána valószínűleg egyedül kell a szállásra eljutnom. Hallottam már rémtörténeteket - bunkózás, össze-vissza kanyargózás, túlfizettetés... Én korrekt, rendes, megbízható taxi(s)t szeretnék.

2012. ápr. 8. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
telefonon hívd valamelyik "nagy" társaságot, ott (a city kivételével) eléggé szigorúan veszik az ilyesmit.
2012. ápr. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Hívd mondjuk a taxi 2000-ret, vagy a taxi 4-et, tökmindegy és mondd meg pontosan, hogy melyik útvonalon menjünk. Én is mindig megszoktam, mert különben tényleg elmennek mindenfelé.
2012. ápr. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 elektron válasza:
66%

Főtaxi. En mindig oket hivom, mert eleg szigoru cegszabalyzatuk van, amit be kell tartaniuk a soforoknek. Egyebkent meg segit a google maps, vagy az utvonaltervezo. Ird be, hogy honnan hova akarsz menni, majd kiadja, hogy ez mennyi idot vesz igenybe. Legy udvarias, mert a taxisok sok bunko utassal talalkoznak, igy a bunkosagra gyakorlottan reagalnak. Altalaban nem jol.

Mindezek ellenere nem kell a remhirekre koncentralni. Napjaban tobb utas utazik taxival eredmenyesen, mint amennyi remhirek van. Regen velem is volt modortalan mar taxis, de ugy voltam vele, hogy neki van valami baja, ezert minek kezdjek el vedekezni, majd tamadni. (verbalisan!) Rahagytam. Igy nem tudta folytatni.

Ez kb. olyan, mint sokan halnak meg autobalesetben, (hala a medianak ezekrol mindig informalnak) megsem adom el az automat, es jarok biciklivel. Jaj, dehat annyi biciklis balesetrol hallottam mar. Ok, akkor gyalog. Oh, dehat minap elutottek valakit a zebran, es meg is halt. Jaj nekem. Akkor maradok otthon. :))))

Ne felj, ezba lenyeg. ;) jo szorakozast!

2012. ápr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%

adok egy tuttit ők korupcio ellen vannak most fognak kulön taxit alkotni ...olcsók multkor 40 ezerért vitt el csalás nélkul 4személyt nagyváradra.

globetaxi 06704243232 gyenge tarifájuk van.

2012. ápr. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Corvintol a stadionig 10 perc talán az út.

Kiskőrúton a Blaháig, ott jobbra, és egyenesen, ott lessz a Keleti, és utána a Stadion.


Buda taxi, Taxi4, Taxi 2000

2012. ápr. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy modortalan tuskó... inkább túlságosan is nyúl, határozatlan fellépésű... Nagyon szépen köszönöm az információt és a segítséget mindenkinek, most már nem érzem a helyzetet és magamat olyan reménytelenül elveszettnek :)
2012. ápr. 9. 22:35
 7/7 anonim válasza:
Van egy új taxis cég, nagyon korrekt szerintem. [link] Érdemes kipróbálni. Az útvonaltervben megnézed a km-t és pl. a Hello Taxi tarifájával beszorzod 175Ft/km + 300Ft alapdíj. Törzsutaskártyát is adnak, akkor 168Ft/km.
2012. júl. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!