Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tényleg a kamionosoknak sok...

Tényleg a kamionosoknak sok helyen nem fizetnek ugy ahogy megigérték? Pl 300ezter igértek és csak 150-et kapsz

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Igaz.

Ilyen cég a W....... is, több ismerősöm aki ott dolgozik, vagy dolgozott, panaszkodott, hogy X+Y összeget ígértek, fizetéskor meg mindenféle indokokra hivatkozva

( leggyakoribb indokok a késés és a túlfogyasztás) levon a járandóságból.

A legdurvább sztorit egy kis maszek fuvarozó cégnél dolgozott kollégától hallottam:

A főnöke minden hónapban valamilyen indokkal levont a fizujából több 10 ezreket, a legutolsó eset, ami kiverte a biztit a kollégánál, a főnöke AdBlue túlfogyasztásra hivatkozva akart levonni.

A kolléga ettől természetesen kifakadt: "De hát főnök ez egy euro 3- as motor nem is használunk bele AdBlue-t, tartály sincs rajta hozzá hogyan tudtam volna túlfogyasztani...

Ilyen is van.

Sok cégnél simliznek a sofőrök fizujával.

A felelősség maximális a pénz arányaiban minimális.

2012. ápr. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem hiszel senkinek szerezd meg jogsidat irány waberers, vagy magán cégek sőt vállakozók is átvernek szépen.

tul nagy felelőség fris jogsival nem vesznek fel, másik ha töröd a kocsit nem egy suzukit törsz példa tükör 50 től 100 ezer ig.

télen sok helyen alig engedik meg futést hazsnáld sokat mert fogyaszt uzemanyagot....

nézegesd expressz.hu

és ha ugy anyira érdekel hivj fel 2 3 hirdetőt aki keres embert:)

2012. ápr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Barátom Reining-nél van.Ott rendesen fizetnek.Kb. 440et kap havonta.De pl. Waberers-es kollégáitól hallott ilyen alulfizetős eseteket.Tudtommal a Gartner se rossz,bár ott emlékezetem szerint 300-350 közötti összeget lehet kapni.
2012. ápr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!