Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van e a budai hegyen olyan...

Van e a budai hegyen olyan kisebb kacskaringós út amit nem nagyon használnak?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodtam hogy Budapest vagy környékén vannak e ilyen hegyi lejtős szakaszok amikkel lehetne egy kicsit bírkózni beálligatásokat tesztelni? Szakaszok is jók amiken este nincs forgalom.

2012. ápr. 21. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:

A Pilis tele van hegyi utakkal, nyilván találsz lejtős szakaszt is. Vagy ott van a Hármashatárhegyre vezető út (Kolosy térnél felmész a Szépvölgyi úton egészen a Fenyőgyöngyéig, ott jobbra fel).


Olyan út, ahol semmi esélye nincs forgalomnak, nyilván nincs - ha ilyesmire van szükséged, inkább fizess egy zárt pályán, mintsem bárkit is veszélybe sodorj.

(Bocs, ha szó sincs ilyesmiről, csak a kérdésed akár ilyesmire is utalhat.)

2012. ápr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kösz szépen a választ..

Nyilván nem akarok senkit veszélyeztetni. cb rádióval amúgy is ügyelni kell az ilyen veszélyesebb szakaszokon az esetleges forgalomra. Csak Pest felé nem vagyok ismerős ilyen téren. De hegyek azok vannak azt tudom.

2012. ápr. 21. 18:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Út felfelé a normafához!Nagyon király, meredek kanyargós és jó minőségű az út!


Üdv,NICO

2012. ápr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:) Jól hangzik egyre jobbak.
2012. ápr. 21. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!