Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Holnap fogok elsőnek vezetni,...

Holnap fogok elsőnek vezetni, oktatóm mondta hogy alapból a forgalomba fog kivinni elsőnek. Vélemények, tapasztalatok ilyesmiről?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 23. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mostmár ezt meg is teheti január óta - nyilván rengeteget fog segíteni.


Én 8 éve csináltam jogosítványt és akkor is én vezettem ki a rutinpályára első alkalommal - szerintem nincs vele gond, azért ül az oktató melletted, hogy javítsa a hibáid.

2012. ápr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy a mélyvízbe dobtak annak idején (rutint később vettük), de nekem nem szóltak előre. Talán az a jobbik eset, hiszen nem volt időm parázni. Inkább megtiszteltetésnek vettem, hogy ennyit kinéz belőlem. Sikerült is.

A pedálok nála is megvannak, viszont nagy sebességnél a kormánnyal óvatosan! Nekem 80-nál még nyomni kellett tovább.

Sok sikert!

2012. ápr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne ijedj meg meg kell tanulnod előbb utóbb. Annó én is a forgalomba kezdtem de akkor még először a rutint kellett megcsinálni. A lényeg az hogy ne parázz a pedálokat meg az alapdolgokat még indulás elött megfogja magyarázni, haővalamiben bizonytalan vagy inkább kérdezd meg mielőtt rálépsz a gázra. A lényeg az hogy ne parázd túl a dolgokat az oktatód azért van ott hogy segítsen és beavatkozzon ha te mondjuk azt nem teszed meg.
2012. ápr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2012. ápr. 23. 19:30
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem első alkalommal még kivitt a rutinpályára, de hazafele már én vezetettem. Ha eddig nem vezettél autót, el se tudsz indulni, akkor elég érdekes lesz. Mondjuk hamar bele lehet jönni. Nyugi, ha valamit rosszul csinálsz az oktató korrigál.
2012. ápr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
Ezt nem értem... Elsőnek hogy vihetne már ki a forgalomba? Arra van a rutin, hogy ott tanuld meg az autó kezelését, nem pedig a forgalomban.
2012. ápr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ha annyit mondok, hogy az első munkanapomtól jobban be voltam fosva mint a közúti vezetéstől, akkor elmondtam mindent? :D

nyugi, ő azért van ott, h segítsen. nem a körútra fog vinni, hanem valami nyugis kis lakótelepre vagy parkolóba, ahol gyakoroljátok az elindulást, megállást, váltást, tolatást, parkolást, stb.

nem kell 200zal menned az autópályán meg sávot váltani a dugóban :D


sokkal jobb így, mintha valami ingerszegény, életszerűtlen rutinpályán rónád a köröket, hamarabb belejössz a vezetésbe, ha már első alkalommal tanulsz alkalmazkodni a többi közlekedőhöz.

egyébként is türelmes a többi autós a tanulókkal szemben.


hajrá! :D nekem pénteken lesz a vizsgám :D

2012. ápr. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez már ilyen :D Tavaly kezdtem csinálni a jogsit, de vezetni már ebben az évben, és engem is kivitt egyből forgalomba. Nem kell tőle megijedni. Vigyázni fog rád az oktató, ez a dolga. Nem fog egyből sokat kérni, először majd megnézi a tudásod, hogy eltudod-e indítani az autót, egy kis szalonozás, kuplung csúsztatás, sebességváltás, stb. Nem túl forgalmas helyen. Nyugi nem lesz semmi baj, élvezni fogod. :D Ne lepődj meg ha a kormányodat elkapja néha, mert ilyenkor még nem érezzük/tük, hogy mennyit kell rajta tekerni, hogy oda menjen ahova kell :D


Jó lesz hidd el ;)

2012. ápr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a kommenteket. komolyan nem kellett izgulnom semennyire sem. elsőnek tanpályán kezdtünk aztán már magam vezettem hazafele :D jövőhét után vizsgázom ;D
2012. máj. 26. 15:52
 10/11 anonim ***** válasza:
Sok sikert kívánok neked! :)
2012. máj. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!