Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Csökkenti a várakozási időt...

Csökkenti a várakozási időt ha a jelzőlámpák gombját többször nyomom meg egymás után?

Figyelt kérdés
Sziasztok, hogy működnek ezek? Elég ha egyszer jelzem, hogy ott vagyok, vagy minél többen jeleznek annál rövidebbre csökken a várakozási idő?
2012. máj. 12. 18:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
nem. ha megnyomod egyszer, és tudomisén 2 perc alatt vált, akkor 2 percet vársz. ha megnyomod mégegyszer akkor újra 2 perc. újra megnyomod, újra 2 perc
2012. máj. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem véletlen világít a "Várjon" felirat, miután megnyomod, jelzi a később érkező embereknek, hogy már megnyomta valaki előttük.
2012. máj. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Szuper, köszönöm. Azért kérdeztem, mert a környékünkön mind ilyenek vannak, és sokszor veszekednek velem a nénik, hogy nyomkodjam mint egy elmerozzant, mert attól biztos jobb lesz.


Nem mertem eddig vitába szállni velük, mert nem voltam teljesen biztos a működésükben.

Köszönöm.

2012. máj. 12. 20:18
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor meg kell nyomni, ha kérik. Majd tedd hozzá: „Már ez sem a régi…” Azonnal váltani fog. Illetve fognak. A nénik. „Jaj lelkecském, amikor még lány voltam…” Na tuti aznap nem jutsz át! :-)
2012. máj. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az első hülyeséget mondott.

Valóbanmindegy hányszor nyomod meg. Egyszer bejelentkeztél a rendszernek, és az a lehető legrövidebb időn belül adja azt a programot, ahol a gyalogos kapja a szabadot.

Ez a sokat nyomkodós-hamar átváltós tévhit abból eredhet, hogy ha olyan ciklusban nyomod meg, amikor már amúgy is adna zöldet a gyalogosnak, akkor azt a tévképzetet kelti, hogy sokszor nyomtad->hamar váltott. Bezzeg amikor a múltkor az a fiatalm csak 1x nyomta meg (esetleg a program elején) akkor sokatálltunk itt...

2012. máj. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Nem csökkenti XD

Max jobban telik az idő.

2012. máj. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%

Tudjátok, ha lassú a számítógèp, sokat kell nyomkodni az Entert, ebből tudja majd a masina, hogy sietnétek! :)


Elég csak egyszer megnyomni, nem oszt-nem szoroz. A várakozási idő egyszerű lámpás zebráknál állandó, nagyobb csomópontoknál és zöldhullàmba kötött làmpáknál változó, hiszen a gyalogos fázis mindig a lámpaprogram elôre meghatározott helyén következik.

2012. máj. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nó köszi mindenkínek, akkor most már felkészült leszek a nénikkel szemben, akik noszogatnak :)
2012. máj. 14. 10:55
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hiába nyomod meg többször, A többi lámpához igazodva fog neked zöldet adni. Ha kijelzi, hogy "VÁRJON", akkor már több gombnyomást nem fogad az elektronika, mert egyszer már "vette az adást".
2014. febr. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én azért minden gombot kétszer nyomok :) Láttam már Ikarus buszon, hogy megnyomom a jelzőt, az ajtónál világít és a sofőrnél nem, megnyomom mégegyszer és a sofőrnél is :) Ha nem nézem meg a sofőrnél a lámpa állását, amit nem mindig kivitelezhető, akkor túlmegyek a megállón :) Új buszon is cseszett már le sofőr, mert nem jeleztem, pedig megnyomtam :) Ezért Ikarus buszon 3-4-szer, újabbakon 2-3-szor és jelzőlámpákon 3-szor nyomom meg a gombot biztos ami biztos. Ártani nem árt, legfeljebb egy kicsit jobban kopik, állambácsi cseréli úgyis, nekik nem tétel, hamár stadionra telik :)
2018. márc. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!