Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » "C" kategóriás jogosítvány...

"C" kategóriás jogosítvány tanulásánál a rutinpályán kell rögzítőféket alkalmazni, ha a szlalom menet végéhez érsz?

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem rá, hogy kellett volna.
2012. máj. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szerintem sem kell,mert folyamatos haladással kell megcsinálni és ha megállsz,akkor "befejezettnek" minősül a folyamat.

Köszi amúgy :)

2012. máj. 16. 20:03
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


itt a válasz mindenre.

Ha nem találnád akkor kimásolom ide:

A vizsgázó a tehergépkocsival a járdaszegély mellől az indító fokozat kapcsolása, irányjelzés, körültekintés után induljon el a kijelölt pályán. A bóják között, egyenletes sebességgel, a sebességgel összehangolt kormányzással, folyamatosan haladjon előre, közelítse meg (kb. 50 cm-en belül) a negyedik bóját. Megállás után, ha szükséges, használja a kéziféket, majd hátramenetben távolodjon el a megközelített bójától annyira, hogy a szlalom pályát elhagyhassa. A bóják közötti manőverezés közben az irányjelzőt nem kell használni.


Egyébként melyik autósiskolába jársz? Én még csak most kezdem a "C"-t.

2012. máj. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Educar az autós iskola neve. És Te melyikbe fogsz járni?
2012. máj. 17. 17:06
 5/6 anonim ***** válasza:

úristen mekkora mázlid van neked.

Én a viktória autósiskolába járnok ami itt van mMkón és környékén (szeged)

Én szeretném a C,E,D kategóriát.

Nálunk a C kategória 20 ezerrel drágább.

Nálunk az E kategória 20 ezerrel drágább.

Nálunk a D kategória 100 ezerrel drágább.

20 ezer forint nem vág földhöz, de ez már 140 ezer forint :) És 140 ezer forintért nem 1 hónapot kell dolgozzak :)

És nem csak az én autósiskolámba van így , hanem az összes környékbeliben. Tehát amiben én vagyok az még "olcsónak" számít errefelé... dedúrva...

2012. máj. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az azért nem semmi. Nem szégyellősek,akkor az iskolák. Sajna pénz lehúzás lett az egész,de még így is sok embert elrántanak,hogy még több pénzük legyen :(
2012. jún. 5. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!