Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A Soroksári Auchan felé a...

A Soroksári Auchan felé a Pestszentimre felső vasútállomástól indulva a Hunyadi János utca felé gyalogosan el tudok jutni az Auchanig? Van járda?

Figyelt kérdés
megnéztem már műholdas térképen is,de nem látszik,hogy van-e járda. azon felül lesz egy körforgalom is, ahol szintén nem tudom,hogyan kéne átjutni gyalogosan. HELP!

2012. máj. 20. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem biztosan el lehet jutni. Ha a Buy-way-ig elmész, onnantól már van járda, illetve csak a parkolón kell átmenni. A körforgalomhoz nem kell elmenni.
2012. máj. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A körforgalmon úgy jutsz át, hogy a Jysk mögött átmász az elektro world parkolójába és annak a túloldalán már van zebre az Auchan felé.
2012. máj. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kimondottan járda nincs végig, sőt van egy földutas szakasz is benne, de nem vészes és a forgalom sem túl nagy. A körforgalomnál már van járda és zebrák is. Egyébként kövesd az ösvényeket.
2012. máj. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!