Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Gyorsított jogsiszerzésről...

Gyorsított jogsiszerzésről tudnátok nekem tájékoztatást adni?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyan válaszoljon, aki már letette gyorsított tanfolyamon a jogsit. A kérdésem az lenne, hogy a KRESZ hány hétig tart, és napi hány órát kell beülni, és hány óra van összesen?... Ja, és a kresz tanfolyamra MÁR kell vinni az alkalmasságit? vagy azt csak mikor elkezdek vezeti?

2012. máj. 24. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor én tanultam, csak KRESZ és elsősegélynyújtó tanfolyam volt intenzív, a vezetést nem lehetett turbózni. A foglalkozások gyakorisága lehetett sűrűbb vagy ritkább, de a kötelező minimális óraszámot nem tudod elspórolni szerintem most sem. Persze, ha nem úgy veszed a jogsit, hogy kocsmában eldumálgatsz az oktatóval, ő meg hozza neked a kész papírt.
2012. máj. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Egy jó ismerős egy autós iskolánál lehet megoldja h nemjársz be órákra, de ki kell fizetni, és a vizsgára is el kell menni. ha jól tudom 3-4 hét a kresz de h hány órából áll az jó kérdés. az alkalmassági már akkor kell mikor beiratkozol a suliba.az elsősegély 3 nap és a negyediken vizsga.a vezetést meg külön szeretik húzni, minél több órát veszel az oktató annál jobban jár ugye, éshát válság van. egyik ismerősöm 3hónapja jár vezetni...szval ehez is inkább ismeretséget ajánlok.
2012. máj. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2009-ben vizsgáztam gyorsított tanfolyamon.


A KRESZ 3 napig tartott (hétfő, kedd, szerda), mindháromszor délután 4-től este 8-ig. Következő héten vizsga volt.


Rutinpálya 1 hétig minden nap, forgalom 2 hétig minden nap. Közben letettem az eü-t is.


Gyakorlatilag 1 hónap alatt elvégeztem az egészet. Augusztus 1-én kezdtem, forgalmi vizsgám szeptember 8-án volt.


Viszont az ilyen gyors tanfolyamon szinte csak azok mentek át, akinek volt előzetes kresz ismeretük és már tudták az autót kezelni.

2012. máj. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Manapság, így 2012ben nincs ilyen:) Maximum pesten, de ha jól tudom már ott sem lehetséges:) Ha lehetett volna én is arra megyek mert tényleg nincs sok időm, külfödön élek és vár vissza a suli..Szval tényleg csak ismerőssel ;)
2012. máj. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ja és ha minden igaz, mára már a rutinpályát teljesen el is törölték.. Változnak az idők...
2012. máj. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én 7 nap alatt fogom letenni, és napi 4 órába, ami összesen 28 óra... 28-30 az előírt órák száma elméletbe. Vizsga rá pár nappal van. Igazából a vezetés, ami elhúzódhat, mert nem biztos, hogy mindig ráérsz vagy az oktatónak is lehet más elfoglaltsága.
2012. aug. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, már túl vagyok a kreszen és az eü-n:) már vezetést gyakorlok.
2012. aug. 13. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!