Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ma jött egy levelem,16-án nem...

Ma jött egy levelem,16-án nem volt érvényes autópálya matricám (M1-sen mentem) (lejárt a 15 napos, megfeledkeztem róla) és büntetést kellene fizetnem, valami mód hogy ne kelljen? Ha muszáj fizetnem, lehet önkormányzaton segélyt igényelni?

Figyelt kérdés
Jelenleg munkanélküli vagyok,és kölcsönkérni sem tudok.
2012. máj. 25. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Kérj részletfizetési lehetőséget.

És tényleg nem bántani akarlak,de remélem erre azért már nem jár segély!!!

2012. máj. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod kifizetni, ledolgozhatod, vagy leülheted börtönben, sajnos nincs más mód. Segélyt ilyenre nem kaphatsz.
2012. máj. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Napkiraly ***** válasza:
szóval ha nem fizeted ki a 16ezret 30 lesz belőle. Ha munkanélküli vagy ráértél volna főutat használni. Autópálya matricára is tellett, akkor büntetésre is teljen.
2012. máj. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 L.Thomas ***** válasza:
Te mekkora egy tahó vagy..... előző hsz.
2012. máj. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Napkiraly ***** válasza:
100%
akkor is ez az igazság, nem bántásból mondom,hanem tanításból, ha ráér ne autópályázzon. Erre segély nem jár,ez olyan mintha tudnék itthon fürdeni a kádban mégis elmennék megfürdeni a wellness hotelben a jacuzziba, aztán segélyt kérnék hogy kifizessen a számlát
2012. máj. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A Ferike válasza:
ha jól tudom egyben kell kifizetni
2012. aug. 9. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!