Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi a véleményed Michael...

Mi a véleményed Michael O'Leary nyilatkozatairól?

Figyelt kérdés

Itt van egy jópár:

[link]


Nem tudom eldönteni, hogy ez az ember egy zseni, vagy egy őrült vagy csak ilyen botrányokkal akar ingyenreklámot csinálni magának és a cégének?


2012. máj. 30. 11:02
 1/1 ennyiii válasza:

A válasz szerintem is-is. Átlagember nem küzdi fel így magát és a cégét ilyen magasra. A Ryanair története sem teljesen sikersztori, voltak nehéz helyzetben ők is. Az első 2-3 év után úgy tűnt, hogy bezárnak, de akkor kérték fel (jobban mondva szerződtek vele) O'Leary-t. Ő cserébe a profit egy részét kérte. Lényegében innen indul a Ryanair sztori. A Ryanair a válságokból mindig jól jött ki, ez arra is utal, hogy valamit nagyon jól csinálnak. Hiába utálják O'Leary-t, hiába hangos a sajtó a Ryanair botrányaitól, mégis utaznak vele az emberek, sőt egyre többen.

A Ryanair anno alkotott egy sikeres üzleti modellt, azóta ebből élnek, lényeges változás nem történt.

Nem kell meglepődni O'Leary húzásain, ők tudják (ahogy a cikkben írva van), hogy aki olcsón akar utazni, azt nem érdekli, hogy milyen a megítélése a Ryanairnek, térden állva is kibírja azt a 2 órát. Máskülönben Lufthansával vagy Air France-al menne 10* drágábban.

Ha mélyebben érdekel a fapados világ, akkor ajánlom ezt a könyvet:

Ács Gábor: Fapados forradalom Alinea Kiadó, 2007, ISBN 978-963-9659-12-4


Nagyon jól leírja a dolgokat. Ebből írtam esszét.

2012. jún. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!