Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Monor és Üllő között van...

Monor és Üllő között van kerékpárút? A 4-es út mellett, vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés

Magyarul kerékpárral hol lehet szabályosan Monorról Üllőre menni?

A térkép csak a 4-es utat adja ki összekötésül, azon meg nem vagyok biztos, hogy lehet kerékpározni, ezért kérdezem.

Aki ismerős arra segítsen!

Köszi!



2012. máj. 31. 07:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég volt egy hasonló kérdés, bár ott Vecsés volt a cél.

Akkor ezt javasoltam:


A 4-es főútról le vannak tiltva a kerékpárosok, kint van a "szentháromság" [link]


Szerintem jobban járnál (bár 2 km-el hosszab az út), ha a Kossuth Lajoson elindulnál Péteri felé, aztán Gyömrő. A körforgaomnál balra Üllő felé. Jóval kisebb a forgalom, és nagyságrendekkel biztonságosabb!


[link]

2012. máj. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sejtettem, hogy a 4-es szentháromságos...:(

Nem egyszeri biciklizéshez kéne útvonalat találni, azért lenne jobb a minél rövidebb, azért nem akarnék Péteri felé kerülni.

Még a földutak jöhetnének szóba, csak attól tartok, hogy azok süppedős homokutak...

Majd megpróbálom akkor kitapasztalni.

2012. máj. 31. 08:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Keress vissza kicsit, ott leírtam részletesen a földutas megoldást. Vagy használd a Google Earth műholdképét.
2012. máj. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!