Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szlovák rendszámu kocsim van,...

Tibor Muhatu kérdése:

Szlovák rendszámu kocsim van, és kaptam Piros borítékot. Azaz nem vettem parkolójegyet. Régebben tudom nem tudták behajtani. Mi a helyzett 2012 ben? Kérlek gyors választ.

Figyelt kérdés

2012. jún. 6. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Fizesd be.
2012. jún. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 audiofly ***** válasza:
Kifizeted vagy nagyobb lesz a bírság , ez forgalmi bevonásával is járhat.
2012. jún. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a kommenteket,de hogyan hajtanák be?? Erre lettem volna kíváncsi..hmm??2 évvel ezelőtt volt vagy 3,amit nem fizettem be,és semmi..elévült..akkor meg most miért is?Hozzáteszem ez nem volt jogos...

Külföldi állampolgár vagyok,milyen forgalmi bevonásról van itt szó?

2012. jún. 6. 22:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Dolgoztam korábban közterületeseknek. Nincs saját adatbázisuk a rendszámokról, az adatokat a rendszám alapján a bm-től kérik le. Egy ideje ugyanígy megtehetik ausztriai, vagy szlovákiai rendszámokkal is, ez attól függ, hogy van-e adatkapcsolat a megfelelő hatóságokkal és hajlandóak-e megfizetni a tarifát az információkért. Ha szerencséd van, akkor most is megúszod. De ha nincs, akkor... Amennyire rá vannak állva most a szlovák rendszámosokra, én a helyedben inkább befizetném...
2012. jún. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!