Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy jutok el a Keletiből a...

Hogy jutok el a Keletiből a Délibe legegyszerűbben?

Figyelt kérdés
Nem voltam még Pesten ( csak kocsival, akkorse én vezettem) szóval nem ismerem. 1 órám lesz átmenni.
2009. júl. 3. 20:50
 1/7 anonim válasza:
100%
Metróval, Keletinél felszállsz a 2-es metróra, Déli pu. a végállomás, kb. 15 perc alatt ott vagy.
2009. júl. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ahogy kijövök a keletiből egyből ott lesz a lejáró?
2009. júl. 3. 21:25
 3/7 anonim válasza:
100%

Igen, ott ki lesz írva több helyen is hogy merre kell lemenni a metróhoz, de ha nagyon nem találod, majd megkérdezel valakit. Csak a 2-es metró jár arra, eltéveszteni nem lehet. Max ha az ellenkező irányba közlekedőre szállsz fel. :)

De mondom a Déli a végállomás, ez is ki lesz írva, az Őrs vezér tere és Déli között jár a metro.

2009. júl. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ha legközelebb hasonló gondod adódna pesten:

[link]

2009. júl. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, jól meg van oldva, csak nem tévesztem el:)
2009. júl. 3. 21:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi sokat jártunk így. Családostul, csomaggal, gyaloglással, BKV-jegyváltással 30-35 perc alatt megvolt az út. (40 percünk volt a két vonat között.) Szóval 1 óra az okés átszállásra.
2009. júl. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Most egy kicsikét meg van kavarva a 4es metró építése miatt:

Szóval a 10-13-as vágányok esetén oldalt ki, az utcára, majd az épület elejénél le, és visszafordulva ott a metró.

Vigyázat! Félútig le kell mozgólépcsőzni, ott van a pénztár.

1-9 vágányokra érkezve előre menni, csarnok elején kijönni (Nem lemenni a csarnokból aluljáróba!!!) Hanem balra kanyarodni, és a pályaudvar sarkánál lévő lejárón kell lemenni. Onnan tovább ld. az előzőt!

2009. júl. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!