Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ferihegyi út, ami Rákoskereszt...

Ferihegyi út, ami Rákoskeresztúr központjához esik milyen környék arra felé a kertesházas övezet? Milyen boltok vannak arra? Sztk központtól mennyire?

Figyelt kérdés
2009. júl. 4. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon nyugodt, elég csendes környék. Az sztk a központban van, illetve van egy másik eü intézmény, ahová a kerületi lakosok tb-re járhatnak - ez sokkal jobb szerintem. Rkeresztúr központban van Plusz, piac, 2 gyógyszertár, hentes, DM, 2 kínai ruhaüzlet :-)

Nem tudom mire vagy még kíváncsi, kérdezz nyugodtan!

2009. júl. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából, a boltokra, emberekre, iskolákra, óvodákra, ott a környéken.Közlekedésre...zajra... Nagyon köszönöm az eddigi válaszaidat!
2009. júl. 5. 11:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Pontosabban kellene tudni, melyik részre gondolsz. Mert ha azokra a kertes házakra, amik közvetlenül a központban vannak, ott valószínűleg nagyobb a zaj a buszvégállomás és a nagy átmenő forgalom miatt. Néhány utcával arrébb már biztos sokkal csendesebb.

Még eszembe jutott, hogy van ott méteráru, kulcsmásoló, gyorskajáldák (nem McDonald's), cukrászda, bankfiókok (Budapest, OTP, Raiffeisen). Óvoda és suli is biztos van, de azt nem tudom pontosan hol. Általános iskola talán 1 buszmegállónyira van a központtól.

2009. júl. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Elég hosszú a Ferihegyi út de a kertes házaknál kellemes. És Közel esik a központ is ahol sok üzlet van. Az új piac pl nagyon jó. Ha gondolod nézd meg a kereszturpiac.hu oldalt.
2010. júl. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!