Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Holnap fogok először repülőgép...

Holnap fogok először repülőgépen utazni és anyukám intézte a repülőjegyemet kintről. Tényleg elég csak az útlevelemet kivinni? Mert anyukám mondta, hogy nem kell kinyomtatni a repülőjegyet, elég az útlevelemet vinni és benne vagyok a rendszerbe.

Figyelt kérdés
ez tényleg ennyire egyszerű lenne?

2012. jún. 18. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Be kell csekkolni, azt vagy online lehet csinálni, vagy a légitársaság pultjánál ferihegyen, szerintem mindenképp nyomtasd ki és legyen nálad. Milyen géppel mész?
2012. jún. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kiflitolvaj ***** válasza:
Sok légitársaságnál nem kell semmit kinyomtatni, amikor feladod a poggyászod, akkor megkapod a beszállókártyát és azzal mehetsz a kapuhoz.
2012. jún. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha online rendeli egyszerűbb ha kinyomtatja, gyorsabb a dolog.
2012. jún. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sőt, a fapados járatoknál már külön kell fizetni azért ha NEM online hanem reptéren csekkolunk be. :(
2012. jún. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kiflitolvaj ***** válasza:
A fapados az teljesen más világ, ott szerintem még a mentőmellényt is kifizettetik a túlélőkkel.
2012. jún. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaja, meg felszámolják a medencehasználati díjat.
2012. jún. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kiflitolvaj ***** válasza:
:)
2012. jún. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!