Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen vizsgákat kellene...

Milyen vizsgákat kellene letennem ehhez?

Figyelt kérdés

Egyelőre milyen vizsgákat kellene letennem ahhoz, hogy azért elég sok helyre betudjam adni a jelentkezésem?


Sofőr munkát szeretnék, még nincs B kategóriám. Így először B, majd C és PÁV-ból milyenek vannak? Milyet kell?


Vagy PÁV nélkül nem lehetne valami munkát találni?



2012. júl. 14. 16:55
 1/6 A kérdező kommentje:
És csakis belföldre gondoltam. Magyaron kívül mást szinte nem is tudok.
2012. júl. 14. 16:56
 2/6 anonim ***** válasza:

kell b jogsi friss jogsival kevés vezetői rutin nélkul nehezen fognak alkalmazni- de ez értendő c jogsira is.

kell páv 2-3 jo ha mind 2 van.

kell targoncás jogsi mert sok helyre kérik- kell emelő hátfalas vizsga mert az minden 4dik teher kocsin van.

...........................

okos vagy b - c egyben rakod le.

kb 370 000 ft lesz .

kell páv 2 3 uj tarifát nem tudom de azt jiszem már 38 000 1 vizsga . vagy 12 000 nem tudom de emelték nagyon.

..............

ahoz b vel magában találj melot kell sok rutin bp hely ismeret idegen nyelvtudáss minimum angol német.

...............

összesitve kell b c minden szarhozzá 1 millio ft .

2012. júl. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem kell páv 2 meg 3, értelem szerint az alacsonyabb a jó kategória, tehát páv 1-el megvan a felső 2 is, páv2 vel megvan a páv 3 is, páv3mal meg csak az van meg
2012. júl. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

PÁV I. - Megkülönböztető jelzésű gépjármű vezetéséhez kell. (Max 5 évre adható)

PÁV II. - Taxi, busz, veszélyes anyagok szállításához van rá szükség.

PÁV III. - 3.5t fölötti tehergépkocsikhoz kell.


Én ezt találtam...


(Forrás: [link]


Akkor a B és C-re kis híján meglesz a keret hamarosan, csak el kell akkor adnom a motoromat :D


Aztán PÁV vizsga és GO egyelőre ennyi elég lesz. Aztán majd bővítgetem a tudásom még :)


Köszi nektek! Ment a felpontozás.

2012. júl. 14. 19:56
 5/6 anonim ***** válasza:

2 válaszoló vagyok.

sajnos el kell szomorítsalak.

ahhoz, hogy c-vel munkát tudj vállalni kell GKI, aminek most nem tudom az árát, de nem 10 ft, aztán még sok helyen kell digitális tachográf is, ez nincs 10000ft.

az, hogy a B-C-t egybe rakod, nehéz lesz, mert semmi gyakorlattal, vagy igensok plusz órádba fog kerülni, vagy már az elején belátod hogy nem neked való még friss jogsival a C.

nekem most egy éves a B, mentem volna C-re, csakhát évvégén megbuktam, így pótvízsgára tanulok nem arra.

nem fényezni akarom magam, de amíg személyautóval nem vezetsz le minimum 10e km-t, meg nem tudsz tükörből úgy tolatni-parkolni hogy a fejedet nem fordítod hátra, max a bal ablakon nézel ki, addig esélyed nem lesz C-n.

2012. júl. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen a GKI... Egy teherautós ismerőst nap végén csak elértem és Ő is mondta.

Majd meglátom, hogy lesz, mi lesz.

2012. júl. 15. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!