Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit jelent a linken látható...

Sorozatfan001 kérdése:

Mit jelent a linken látható tábla?

Figyelt kérdés

Kiegészítő tábla, Olaszországban láttam, majdnem minden tábla alá tesznek ilyet. Pl. Tilos megállni és várakozni alatt, vagy Bukkanó esetleg Sebességkorlátozásnál. Szerintem az, hogy mindkét irányban érvényes. Jól gondolom?


[link]


2012. júl. 17. 21:21
 1/2 anonim válasza:
Szembejövő forgalom.A tábla azt jelzi,hogy az úton a korábbi forgalmi rendtől vagy a megelőző útszakasz egyirányú forgalmától eltérően kétirányú forgalom van./Általában autópályák utáni levezető szakaszon látható/.
2012. júl. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A szembejövő forgalom az háromszög alakú. Azt ismerem, de azért köszi. Sajnos nem találtam meg másképp csak így. Úgyhogy inkább print screeneltem egyet Google Mapsen. A pirossal bekeretezettre lennék kíváncsi. Majdnem minden tábla alá tesznek egy ilyet, bár előfordul, hogy csak egy nyíl van rajta. Nagyon érdekelne, hogy ez mit jelenthet?


[link]

2012. júl. 18. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!