Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Valaki le tudná írni kicsit...

Valaki le tudná írni kicsit részletesebben, hogy mi történik hogyha rendőr megfog 70ccm-es motorral, de segédmotoros jogositvánnyal?

Figyelt kérdés
Természetesen az érdekel, hogyha a lehető leggyökerebb a rendőr és megakar büntetni,Csak pénz büntetés lesz? És mennyi? Motort elviszik bevizsgálásra? illetve még az is érdekelne, hogy autós rendőrök mennyire szoktak az ilyen esetekben kötekedni?

2012. júl. 21. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%

Kezdetnek egy mónikaluinszki lesz, aztán egy zsanett!

(Szopni fogsz és megbaknak)

XD

2012. júl. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
xDD...na de most komolyan :D
2012. júl. 21. 13:31
 3/11 anonim ***** válasza:

Megállít, kéri a papírokat, ellenőrzi. Aztán kéri a kötelező tartozékokat, ellenőrzi a sisakod..........

Aztán ha 100000%ra biztosra tudja hogy ezen a gépen bizony 20ccm-em nagyobb henger van(kérdés, honnan a fenéből tudná?)

akkor elküldi bevizsgáltatni a gépet.

Ez nem tudom pontosan hogy megy, de úgy tudom hogy nem azonnal küldik, hanem be kell vinned valamikor.

Aztán mire odakerül a gép, ha van egy kis eszed akkor addigra már 50ccm-es lesz. Te röhögsz, a rendőrt meg lecseszik...

Ha 70ccm-es hengerrel bekerül és kiderül a dolog akkor bizony sz0pni fogsz, nem kicsit.



De amúgy milyen motorról van szó? Mert pl Simsonnál azt se lehet kívülről megállapítani ha 90ccm-es...

2012. júl. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egyenlőre még nincs betervezve semmilyen motor, de már 2 éve simsonom van és valami komolyabbra vágyom... legyegyszerübb az lenne, hogy lerakom 125-sre, de akkor meg már megvárnám az autót hozzá, szóval az még messze lenne...:D
2012. júl. 21. 14:47
 5/11 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy amúgy?

mert szerintem várd meg hogy betöltsd a 17-et(16,5 is elég) aztán csináld meg a B- kategóriát.

Utána B125-el, olcsóbban, könnyítve a A1-et.

2012. júl. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

16,5 vagyok, de szüleim nemhiszem hogy tudnának ezért fizetni... nekem meg maximum egy motorra telne, úgyhogy vagy

jogsi vagy motor :P

2012. júl. 21. 22:08
 7/11 anonim ***** válasza:
41%

M-es jogsid az már van?

De amúgy ha gyárilag 50-es a gép esélytelen hogy a rendőr azért cseszekedjen mert nem nem 50ccm-es.


Majd kapod a büntiket gyorshajtásért XD

2012. júl. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az van, de azért vannak amikről ránézésre meglehet mondani...de ezekszerint nem nagyon szoktak ezért büntetni...talán akkor veszek egy 70-es simsont, az a biztos :D
2012. júl. 22. 16:08
 9/11 anonim válasza:
Èn több évig vezettem 70 ccm motort M-es jogosítványal .Többször megállítottak a rendőrök,de egyszerse volt belőle gond(szerintem nincs olyan motor amiről kívülről ránézésre megmondják hogy 70 es mivel általában ugyanakkor kívülről mint az 50 és a (hengerre ránézvé is gondolltam).De èn még nem hallottam semmilyen motorostól hogy bevitték volna megvizsgálni a motorját.Ez a saját véleményem .
2012. júl. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
értem, köszi.
2012. júl. 23. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!