Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szlovák rendszámos autó,...

Szlovák rendszámos autó, magyar vezetővel. Valamiféle kiskapu?

Figyelt kérdés
Barátomnak szlovák rendszámos autója van, ami édesanyja szlovákiai telephelyű cége nevén szerepel. Eddig voltak papírok, amivel elvileg én is vezethettem az autót. Ám a cég társtulajdonosának rokonát ugyan ezekkel a papírokkal megbüntették 800.000 Ft-ra. Ismerem az új törvényeket, de nincs valami kis kapu vagy olyan papír, amivel tudnám vezetni az autót itt az országban?
2012. júl. 21. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbarendszám - autós cég tulajdonlásával.

Ha regisztrálni semmiképp nem akarod.

Pedig már megfizethető számokról beszélünk...

[link]

Viszont azt hallottam,hogy lassan leketyeg ez a rendszám mizéria,vége lesz a nevetséges 24 órás intervallumnak.

[link]

2012. júl. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
24 órás papír volt, tehát érkezés-indulás meg mi egyéb. De így is megbüntették. Nem értem :/
2012. júl. 21. 22:09
 3/5 anonim ***** válasza:
magyar személy magyar lakcimmel nem vezethet kulföldi gépkocsit nem rég mondták tvben , behozták a törvényt, olyan magyar vezethet aki kinti személyi és lakcimmel rendelkezik példa lengyel lakcim személyi, aki igazolja ezt, nem pedig szia helo papirok slota rendszám magyar személyi , unio meg nem oecsétel már,nem mondja mikor hoztadbe nem hulyék mindenki azt mondaná tegnap tegnap ellöt. igy szigor van , mindenki kötelező áttirni . vagy szerez kinti lakcimet személyit.
2012. júl. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezek szerint jól sikerült megalkotni a törvényt, ha már ilyen rutinos csalók sem tudnak vele mit kezdeni mint te és a barátod, Kérdező:D

Virtuális kalapemelés jár részemről a szövegezőnek, neked pedig egy hatalmas röhögés az arcodba:D

2012. júl. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha annyira rutinos csaló lennék, szerinted írnék kérdést? Vagy egyáltalán megfordulna a fejemben ilyen!? Ezek szerint nem érted a kérdésem, vagy talán én fejeztem rosszul ki magam. A cég hivatalos, nem csalás miatt lett létrehozva hanem megélhetésért. Gratulálok, bírom az ilyen rossz indulatú embereket.
2012. júl. 22. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!