Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Külföldön folytathatom a...

Külföldön folytathatom a jogosítvány megszerzését?

Figyelt kérdés
Magyarországon kezdtem el tanulni vezetni (Szeged). Elsőre sikeres Kresz vizsgát tettem, 2 hónapja vezetek, most tartok a 30. órámnál. Az oktató szerint a rutin vizsga megszűnése óta minimum 60 óra kell ahhoz, hogy valaki sikeresen letehesse a forgalmi vizsgát. Viszont én szeptembertől már Németországban leszek, kimegyek másfél évre. Az lenne a kérdésem, hogy EU-országban folytathatom-e a tanulást, és kaphatok-e végül ott jogosítványt? Mire visszajönnék M.o.-ra, lejárna a 2 év, nem szeretném, ha kárba vesznének az eddig levezetett óráim.

2012. júl. 24. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. júl. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

és ha az oktató azt mondja, hogy ugorj kútba, akkor beleugrasz?

hagyjuk már! ha úgy érzed, h tudod teljesíteni a forgalmi vizsgát, akkor menjél, mert törvényileg elég 30 óra, h jelentkezhess rá.

az oktatód sztem csak le akar húzni.

max vegyél még pár pótórát, mondjuk 10et.

szégyen, nem szégyen, nekem 45 óra után lett meg a sikeres forgalmim. ez szeptemberig abszolválható lenne neked is, ha gyakran jársz vezetni.

honnan szed ilyen ökörségeket az oktatód?

2012. júl. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!