Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ki lehet deríteni az "új" 3...

Ki lehet deríteni az "új" 3 betű 3 számos rendszám alapján egy autó régi 2 betű 4 számos rendszámát? És ha igen, akkor hogy?

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehogy...
2012. júl. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Felkeresed az első tulajdonost...
2012. júl. 25. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kitartó kutatómunkát igényel és nem garantált a siker, de nem teljesen esélytelen. Derítsd fel a tulajok láncolatát vagy indulj el a hivatalokon keresztül és ezek archívumaiban, levéltáraiban kutass! Érdemes ez esetben felderíteni a szabályozási környezet változásait, hogy tudd, mikor melyik hatóság regisztrálta a gépjárműveket.
2012. júl. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sansztalan - garantálom.

EGY tulaj adatait sem tudod kideríteni rendszám alapján,nemhogy az előzőekét pláne nyolcvanas évekre visszamenőleg ....

2012. júl. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 horex ***** válasza:

Okmányiroda, ha a tied a jármű, akkor megadják

Nyilván a '40 évekig visszamenőleg nem


Van egy rendszámos veterán motorom, de kivonva a forgalombol

Ügyintézéskor rákérdeztem és mondták a mostani és a korábbi 2 betü-4számos rendszámát.Jó ezeket tudtam én is, de ebböl látszik hogy ők is.

2012. júl. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A központi adatnyilvántartó minden adatot tárol a gépkocsiról az első üzembehelyezéstől kezdve. Rendszámok, tulajdonosváltások, motorcserék, forgalomból kivonások, visszahelyezések, átalakítások, azonosító számok, stb...

Olyan mint az ingatlannál a földhivatali tulajdoni lap.

Tehát okmányirodában mindezek lekérdezhetők.

2012. júl. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát az a helyzet hogy egy 1965-ös évjáratú kocsiról van szó és azóta valószínűleg volt pár tulaj. Az okmány irodán én is gondolkoztam de már sokan mondták hogy az új rendszám megjelenése óta nem valószínű hogy ezek az adatok meglennének.
2012. okt. 31. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!