Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » B kategoriás kresz vizsgán...

B kategoriás kresz vizsgán vannak nehezebb buktato kérdések? Ha igen, melyek azok a kérdések?

Figyelt kérdés
2012. júl. 28. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Csak az van!

Szabad e hídon tolatni?? Vágod rá -Nem!! Pedig szabad mert semmi nem tiltja..

Lehet-e zebrán sávot váltani?? Vágod rá nem! Pedig ezt se tiltja semmi. csak előzni nem szabad,, (de akkor mért akarsz sávot váltani?? És sok ehhez hasonló szívatásos kérdésbe lehet belefutni.

2012. júl. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van. Főleg úgy, hogy ideges vagy, és olyan kérdést is képes vagy elrontani ami meg amúgy egyértelműnek tartasz máskor. /Ez olyan általánosítás tehát ne vedd magadra/ Ha nem olvasod el a kérdést betűnként és nem értelmezed akkor könnyű elrontani.
2012. júl. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha ideges vagy akkor minden kérdés sz0patós. Ha nem akkor lazán meg lehet csinálni.


Én 2x csináltam eddig, mind a 2x aki nagyon parázott az vagy éppen átment vagy megbukott.

Én meg szépen, nyugodtan, anno a B-kat 70 pontos lett, most az A-kat meg 75(és a kb35 emberből én fejeztem be leghamarabb) :D

2012. júl. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincsenek "nehezebb buktato" kérdések. Ha megtanulod a kreszt, akkor nem lesz gond a vizsgán.
2012. júl. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kamionos vagyok ,,szerinted én hány kresz vizsgát tettem le? elárulom 3x6-ot Ráadásul Szigorított módba ami azt jelenti hogy szinte nincs hibázási lehetőség. És emberből vagyok azt képzeld el. :)
2012. júl. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5. válaszadónak:

Lehet, hogy te simán megcsináltad, én is simán megcsinálnám szerintem. De gondolj azokra akik mondjuk már 5x(vagy többször) próbálták meg a B-set, és még csak 60 pontig se jutottak el :D

2012. júl. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszát.még nem kezdtem el a sulit,de a tanulást már igen,gyakorlo programon szoktam gyakorolni.
2012. júl. 28. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!