Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Volánbuszon megbüntettek...

Volánbuszon megbüntettek érvényes bérlettel nem akarok fizetni mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012.03.02.én a diák igazolványomon nem volt matrica (18elmúltam de diák vagyok) volt bérletem meg mindent oda adtam neki amit kért nem is értetem mi van, dühömben nem az igazi nevemet írtam arra a papira amit nekem adott nem foglalkoztam vele és most 1db levelet kaptam ,hogy van 15napom 19310ft fizetni.-Nem akarom ki fizetni...Mi bajom lehet ebből? nincs vagyonom

2012. aug. 8. 14:49
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Egyébként tértivevényes levél és meg kell mondjam korrekt levél ennek ellenére mivel érvényes bérlettel utaztam nem akarok fizetni egy matrica miatt hiszen diák vagyok minek matrica? Nem lehet utána nézni valami központi rendszerbe ,hogy tanuló vagyok.
2012. aug. 8. 14:55
 2/11 anonim ***** válasza:

A 18-at 2011 okt 31 előtt vagy után töltötted be?

Ha előtt akkor kellett volna rá a matrica, ha utána akkor nem.

2012. aug. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

És miért nem volt matricád?


Sajnos ha elmúltál 18, a diákigazolvány csak matricával érvényes, vagyis joggal büntettek meg.

2012. aug. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Itt a link: [link]
2012. aug. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ma 15:09


Ha október 31 előtt töltötte be csak akkor. Engem már büntettek meg ilyennel, igaz MÁV-on, decemberi vagyok, vissza is kaptam a pénzt

2012. aug. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonlo esetem, ket heten bwlul be jellett vinni az ervenyes diakot, es akkor csak kezelesi koltseg kell. F*szsag az egesz, sehol sem mondjak el, hogy mik a szabalyok, en se tudtam hogy 18tol kell matrica. Ezt szerintem ofonek is illene elmondania.
2012. aug. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 gr. Shadow válasza:

Kérj az iskolából egy papírt róla hogy abban az időben a hallgatójuk voltál. Fénymásold le és írj mellé egy levelet, amiben felhívod a figyelmüket a követelés jogtalanságára, valamint arra hogy amennyiben a leveled kézhezvételétől számított 10. munkanapon nem postáznak részedre egy az előző követelésüket semmisé nyilvánító levelet, úgy feljelentést fogsz tenni ellenük minden lehetséges fórumon, jogtalan haszonszerzés kísérletéért!

A levelet mindenképpen tértivevényesen add fel hogy legyen nyoma.

2012. aug. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ma 15:22


Nekünk akkor ezt elmondták, ezért tudtam utána egyből "feljelenteni" a kallert aki nem csak megbüntetett hanem személyeskedett és fenyegetőzött is.

2012. aug. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2012. aug. 8. 18:43
 10/11 A kérdező kommentje:
Egyébként írok nekik levelet aszerint mint azt fentebb is javasolták vicces ,hogy megvan még az akkori bérletem tehát azt megkapják fénymásolva a diákkal és a 2011-2012es tanévi bizonyitványal együtt.
2012. aug. 9. 08:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!